Close

Strona 9 z 47 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 470
  1. #81

    Domyślnie

    Znajomy ma 30D w którym migawka padła już 3 razy. Przebieg 20 000. To mówi chyba samo za siebie. A aparat nie jest taszczony przez ruskiego przemytnika z HK przez góry Ural, tylko z polskiej dystrybucji...

  2. #82
    ''A good photograph has a direct simplicity without recourse to dazzling technique''

  3. #83
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Strona jest chinska ale to dziwne bo na oficjalnej chinskiej stronie Canona nie ma nic o 50d -> http://www.canon.com.cn/products/camera/eos/index.html

    Jakas wielka podpierducha - inne podstrony [np 40d itp] nie dzialaja na canon.icp.dog-cr.jp chyba, ze ktos zrobil kopie strony jak pojawil sie przeciek u Chinoli [bo to od nich sie zaczelo] i teraz wystawil, a wszyscy mysla, ze to oficjalna informacja
    Ostatnio edytowane przez shaolin ; 24-08-2008 o 18:58

  4. #84

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Strona jest chinska ale to dziwne bo na oficjalnej chinskiej stronie Canona nie ma nic o 50d -> http://www.canon.com.cn/products/camera/eos/index.html

    Jakas wielka podpierducha - inne podstrony [np 40d itp] nie dzialaja na canon.icp.dog-cr.jp chyba, ze ktos zrobil kopie strony jak pojawil sie przeciek u Chinoli [bo to od nich sie zaczelo] i teraz wystawil, a wszyscy mysla, ze to oficjalna informacja
    Strasznie dziwna ta strona... sample nawet są ale... jak się w exifa popatrzy to raz jest firmware puszki 2.6.1 a raz 2.4.1. Albo wyciek mocno testowych sampli albo podpucha... wszak w exifie też można grzebać...

    No i zapis w exifie:
    CameraType: EOS High-end

    Występuje coś takiego w ogóle w jpg-ach z puszek Canona? Ja mam trochę zdjęć z EOSów ale wszystko wołane ACRem a ten część exifa zżera...
    Ostatnio edytowane przez roofman ; 24-08-2008 o 19:21


  5. #85

    Domyślnie

    a tam... jakby takie iso1600 produkowała matryca o gęstości 38mpix/FF to nawet biorąc pod uwagę ostre światło nie byłoy wstydu dla canona
    N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z24-70SII/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
    D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9

    Paweł

  6. #86

    Domyślnie

    no wlasnie to zdjecie z ISO 1600 jest zupelnie niezle. a jesli wezmie sie poprawke na to, ze sample firmowe Canona
    nigdy nie prezentowaly maksimum mozliwosci i w porownaniu z tym co widac mozna jeszcze lepiej...

    fiu, fiu - cwierknal Cwirek.

    inna kwestia, ze pozostale sample, prawdopodobnie z kita, dosc jasno pokazuja, ze 15Mpix jest bezlitosne dla optyki

  7. #87

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    no wlasnie to zdjecie z ISO 1600 jest zupelnie niezle. a jesli wezmie sie poprawke na to, ze sample firmowe Canona
    nigdy nie prezentowaly maksimum mozliwosci i w porownaniu z tym co widac mozna jeszcze lepiej...

    fiu, fiu - cwierknal Cwirek.

    inna kwestia, ze pozostale sample, prawdopodobnie z kita, dosc jasno pokazuja, ze 15Mpix jest bezlitosne dla optyki
    No iso1600 fakt, jak na taką gęstość pikseli to niezłe...

    Fotki kitem nie robione... (no chyba że są różne pojęcia kit-a )
    1. dziewczynka z bańką - EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM, NoiseReduction: On (mode 3)
    2. budynek - EF 16-35mm f/2.8L II USM, NoiseReduction: On (mode 3)
    3. samochód - EF 600mm f/4L IS USM (na iso1600, F8, 1/8000s) aaa.. no i NoiseReduction: On (mode 4)

    tak przynajmniej exif mówi...
    Ostatnio edytowane przez roofman ; 24-08-2008 o 20:27


  8. #88

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez roofman Zobacz posta
    No iso1600 fakt, jak na taką gęstość pikseli to niezłe...

    Fotki kitem nie robione... (no chyba że są różne pojęcia kit-a )


    1. dziewczynka z bańką - EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM, NoiseReduction: On (mode 3)
    2. budynek - EF 16-35mm f/2.8L II USM, NoiseReduction: On (mode 3)
    3. samochód - EF 600mm f/4L IS USM (na iso1600, F8, 1/8000s) aaa.. no i NoiseReduction: On (mode 4)

    tak przynajmniej exif mówi...
    ano... sprawdzilem w Bridge'u bo szopka w File info nie pokazuje szkla tylko ogniskowa.

    chwile sie tymi plikami w szopce pobawilem. po podostrzeniu koszulka dziewczynki
    jest ekstra, ale juz wlosy wygladaja jak jakas papka po zmiekczaniu. albo za GO wypadly
    albo cos dziwnego jest... nie bardzo umiem to ocenic.

    w sumie, to moze poczekajmy na potwierdzenie, ze to w ogole jest ten aparat, a jesli
    juz na wiecej sampli. wydaje sie, ze jest to calkiem niezle (na ile mozna ocenic, to
    od ISO 100 do ISO 1600 bardzo rowno pod wzgledem szumow) co jak na wieksze
    upakowanie pikseli byloby osiagnieciem... ale... nie krojmy skory na niedzwiedziu

  9. #89

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    chwile sie tymi plikami w szopce pobawilem. po podostrzeniu koszulka dziewczynki
    jest ekstra, ale juz wlosy wygladaja jak jakas papka po zmiekczaniu. albo za GO wypadly
    albo cos dziwnego jest... nie bardzo umiem to ocenic.
    Chyba poza głębią są ale z kolei jak się filtr AA zdejmie to jakbym more widział... jakieś ciapki kolorowe mi na włosach wychodzą gdzieniegdzie... może to refleksy od tej bańki tylko.
    ale... nie krojmy skory na niedzwiedziu
    Dokładnie Zresztą Niedźwiedź chyba aktualnie D3 używa...


  10. #90

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że obecnie canon choćby się ze...ał to pokaże coś co musi być lepsze niż obecnie sprzedawane modelae nikona. I w sumie fajnie Bo to co obecnie można użytkwować z bagneem nikona, daje taką jakość i funkcjonalność, że w zasadzie nie ma po co zmianiać systemu na canona (moje zdanie). Natomiast obecne nowości canona muszę się przełożyć na jakość w następnych modelach nikosia
    N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z24-70SII/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
    D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9

    Paweł

Strona 9 z 47 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •