Znajomy ma 30D w którym migawka padła już 3 razy. Przebieg 20 000. To mówi chyba samo za siebie. A aparat nie jest taszczony przez ruskiego przemytnika z HK przez góry Ural, tylko z polskiej dystrybucji...
Szukaj
Znajomy ma 30D w którym migawka padła już 3 razy. Przebieg 20 000. To mówi chyba samo za siebie. A aparat nie jest taszczony przez ruskiego przemytnika z HK przez góry Ural, tylko z polskiej dystrybucji...
http://www.photographybay.com/2008/0...m-is-kit-lens/ na japońskiej stronie canona już jest. http://www.canon.icp.dog-cr.jp/produ...50d/index.html
''A good photograph has a direct simplicity without recourse to dazzling technique''
Strona jest chinska ale to dziwne bo na oficjalnej chinskiej stronie Canona nie ma nic o 50d-> http://www.canon.com.cn/products/camera/eos/index.html
Jakas wielka podpierducha - inne podstrony [np 40d itp] nie dzialaja na canon.icp.dog-cr.jpchyba, ze ktos zrobil kopie strony jak pojawil sie przeciek u Chinoli [bo to od nich sie zaczelo] i teraz wystawil, a wszyscy mysla, ze to oficjalna informacja
![]()
Ostatnio edytowane przez shaolin ; 24-08-2008 o 18:58
Strasznie dziwna ta strona... sample nawet są ale... jak się w exifa popatrzy to raz jest firmware puszki 2.6.1 a raz 2.4.1. Albo wyciek mocno testowych sampli albo podpucha... wszak w exifie też można grzebać...
No i zapis w exifie:
CameraType: EOS High-end
Występuje coś takiego w ogóle w jpg-ach z puszek Canona? Ja mam trochę zdjęć z EOSów ale wszystko wołane ACRem a ten część exifa zżera...
Ostatnio edytowane przez roofman ; 24-08-2008 o 19:21
a tam... jakby takie iso1600 produkowała matryca o gęstości 38mpix/FF to nawet biorąc pod uwagę ostre światło nie byłoy wstydu dla canona![]()
N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z24-70SII/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9
Paweł
no wlasnie to zdjecie z ISO 1600 jest zupelnie niezle. a jesli wezmie sie poprawke na to, ze sample firmowe Canona
nigdy nie prezentowaly maksimum mozliwosci i w porownaniu z tym co widac mozna jeszcze lepiej...
fiu, fiu - cwierknal Cwirek.
inna kwestia, ze pozostale sample, prawdopodobnie z kita, dosc jasno pokazuja, ze 15Mpix jest bezlitosne dla optyki
akustyk.fc.pl albo tez bartrozanski@flickr
No iso1600 fakt, jak na taką gęstość pikseli to niezłe...
Fotki kitem nie robione... (no chyba że są różne pojęcia kit-a)
1. dziewczynka z bańką - EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM, NoiseReduction: On (mode 3)
2. budynek - EF 16-35mm f/2.8L II USM, NoiseReduction: On (mode 3)
3. samochód - EF 600mm f/4L IS USM (na iso1600, F8, 1/8000s) aaa.. no i NoiseReduction: On (mode 4)
tak przynajmniej exif mówi...
Ostatnio edytowane przez roofman ; 24-08-2008 o 20:27
ano... sprawdzilem w Bridge'u bo szopka w File info nie pokazuje szkla tylko ogniskowa.
chwile sie tymi plikami w szopce pobawilem. po podostrzeniu koszulka dziewczynki
jest ekstra, ale juz wlosy wygladaja jak jakas papka po zmiekczaniu. albo za GO wypadly
albo cos dziwnego jest... nie bardzo umiem to ocenic.
w sumie, to moze poczekajmy na potwierdzenie, ze to w ogole jest ten aparat, a jesli
juz na wiecej sampli. wydaje sie, ze jest to calkiem niezle (na ile mozna ocenic, to
od ISO 100 do ISO 1600 bardzo rowno pod wzgledem szumow) co jak na wieksze
upakowanie pikseli byloby osiagnieciem... ale... nie krojmy skory na niedzwiedziu![]()
akustyk.fc.pl albo tez bartrozanski@flickr
Chyba poza głębią są ale z kolei jak się filtr AA zdejmie to jakbym more widział... jakieś ciapki kolorowe mi na włosach wychodzą gdzieniegdzie... może to refleksy od tej bańki tylko.
Dokładnieale... nie krojmy skory na niedzwiedziu![]()
Zresztą Niedźwiedź chyba aktualnie D3 używa...
![]()
Wydaje mi się, że obecnie canon choćby się ze...ał to pokaże coś co musi być lepsze niż obecnie sprzedawane modelae nikona. I w sumie fajnieBo to co obecnie można użytkwować z bagneem nikona, daje taką jakość i funkcjonalność, że w zasadzie nie ma po co zmianiać systemu na canona (moje zdanie). Natomiast obecne nowości canona muszę się przełożyć na jakość w następnych modelach nikosia
![]()
N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z24-70SII/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9
Paweł
Skontaktuj się z nami