przepałów nie ma![]()
Szukaj
Kurcze, chyba te białe ostatnio w Polsce się lepiej mają. Sam będąc ostatnio na spływie kajakowym widziałem kilka sztuk - mniej więcej tyle samo co siwych. Zdjęcie fantastyczne. A ta obróbka to mi wygląda na jakieś niskie słoneczko![]()
piękne... gdzie zdjęcie było robione??
D80, N105 2.8 mikro vr, N18-70. D300, N70-200 2.8 vr
bdb.![]()
Cóż ja mogę dodać, następny obraz namalowany światłem i okiem Jurgena ( Następny bo Marta też takie pastele pokazała ale w portrecie ). Bardzo bardzo piękne i delikatne. 5*
Pozdrawiam,
AMI
D3,D750,D80,N14-14,N24,N24-70,N70-200VRII,N50,Z16,S85,SB-80,800,900
www.mariuszlinkiewicz.pl (w przebudowie)
nie mogę uwierzyć że to jest zdjęcie z cyfrówki - zdecydowanie na tak choć nie dowierzam nadal
Nie bardzo rozumiem co chcesz powiedzieć. Tutaj masz jeszcze jeden w podobnym klimacie http://www.onephoto.net/info.php3?id=437663
Fajnie ludziska, ze wam sie podoba. dzięki![]()
"czuję jak rodzi się moc"
chodzi o to że zdjęcie wygląda jak obraz a nie zdjęcie z urządzenia cyfrowego.
Czy dużo siedziałeś nad obróbką Raw'a (NEF)? Jakich narzędzi używasz ?
świetne wyczucie, doskonały kadr, niesamowite rozmycie i bardzo ostry obiekt - efekt końcowy przypomina mi malarstwo japońskie
rewelacja!
Skontaktuj się z nami