Close

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 41

Wątek: portret

  1. #31

    Domyślnie

    przepałów nie ma
    "czuję jak rodzi się moc"

  2. #32

    Domyślnie

    Kurcze, chyba te białe ostatnio w Polsce się lepiej mają. Sam będąc ostatnio na spływie kajakowym widziałem kilka sztuk - mniej więcej tyle samo co siwych. Zdjęcie fantastyczne. A ta obróbka to mi wygląda na jakieś niskie słoneczko

  3. #33

    Domyślnie

    piękne... gdzie zdjęcie było robione??
    D80, N105 2.8 mikro vr, N18-70. D300, N70-200 2.8 vr

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Makargina Zobacz posta
    piękne... gdzie zdjęcie było robione??
    nad Siemianowką
    "czuję jak rodzi się moc"

  5. #35

  6. #36

    Domyślnie

    Cóż ja mogę dodać, następny obraz namalowany światłem i okiem Jurgena ( Następny bo Marta też takie pastele pokazała ale w portrecie ). Bardzo bardzo piękne i delikatne. 5*

    Pozdrawiam,
    AMI
    D3,D750,D80,N14-14,N24,N24-70,N70-200VRII,N50,Z16,S85,SB-80,800,900
    www.mariuszlinkiewicz.pl (w przebudowie)

  7. #37

    Domyślnie

    nie mogę uwierzyć że to jest zdjęcie z cyfrówki - zdecydowanie na tak choć nie dowierzam nadal

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez At0mic Zobacz posta
    nie mogę uwierzyć że to jest zdjęcie z cyfrówki - zdecydowanie na tak choć nie dowierzam nadal
    Nie bardzo rozumiem co chcesz powiedzieć. Tutaj masz jeszcze jeden w podobnym klimacie http://www.onephoto.net/info.php3?id=437663

    Fajnie ludziska, ze wam sie podoba. dzięki
    "czuję jak rodzi się moc"

  9. #39

    Domyślnie

    chodzi o to że zdjęcie wygląda jak obraz a nie zdjęcie z urządzenia cyfrowego.
    Czy dużo siedziałeś nad obróbką Raw'a (NEF)? Jakich narzędzi używasz ?

    świetne wyczucie, doskonały kadr, niesamowite rozmycie i bardzo ostry obiekt - efekt końcowy przypomina mi malarstwo japońskie

    rewelacja!

  10. #40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez At0mic Zobacz posta
    świetne wyczucie, doskonały kadr, niesamowite rozmycie i bardzo ostry obiekt - efekt końcowy przypomina mi malarstwo japońskie

    rewelacja!
    Dzieki wielkie. Jak juz bede sławny, a bedę, to na pytania co mnie inspirowało mam juz gotową odpowiedź.
    Nad obróbka w ogóle nie siedziałem.

    pozdrawiam serdecznie
    "czuję jak rodzi się moc"

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •