Fiu, fiu. Pozamiatałeś.
Zajebiste![]()
Szukaj
Fiu, fiu. Pozamiatałeś.
Zajebiste![]()
I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
http://instagram.com/adrwoz
Zdjęcie mistrzowskie, dzięki świetnej kompozycji IMO![]()
Nikon D60 + N18-55 + N50/2 AI + N70-300 VR
Moja galeria
Piękne zdjęcie, mimo, że nóg nie widać![]()
takie haha.. naprawde ładne.
pozdrawiam
Bardzo mi się podoba ! Ta obróbka to chyba się nazywa GO na FX![]()
N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z24-70SII/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9
Paweł
Dzieki tym nieostrym trawom i "wydobyciu" z nich Czapli fota jest swietna.Ladne swiatlo i przedni model.
Podoba sie!
tomek61
www.tomaszkubis.pl
ehhh, jeszcze raz pozwoliłem sobie coś napisaćFota tak mi się podoba, że wracam do niej co kilka chwil
![]()
opis w fazie przygotowań ...
Aleś tą czaplę siwą przepalił![]()
L166B | F80 | F65 | OM20 | D300 | N50/1.8 | N12-24/4 | T90/2.8 DI | S30/1.4 | F85/1.4 | takie tam...
"How do you feel about women's rights? I like either side of them."
taaa... już to kiedyś pisałem i jeszcze raz napiszę, a pewnie jeszcze nie jeden raz: jurgen wymiatasz chłopie!
Skontaktuj się z nami