Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Bzygi kolorowo

  1. #1

    Domyślnie Bzygi kolorowo

    Miałem je do BW przekonwertować , ale jednak tak chyba jest lepiej...


    Pozdrawiam,
    (...\/...)

  2. #2

    Domyślnie

    Nie wiem dlaczego brak tu jeszcze komentarzy Zdjęcia wg mnie bardzo fajne. Kadr, kolory, głębia - to co podoba mi sie najbardziej. Troche rozprasza mnie ta trawka na zdjęciu nr 3 tuż za owadem. Jestem za

    pozdrawiam
    D70S + N 18-70/3.5-4.5 + N 50/1.8 + T 55-200/4-5.6 + S 10-20/4-5.6 + SB600

    Your eyes see only what your mind is prepared to comprehend - Henri Bergson

  3. #3

    Domyślnie

    Wszystkie luksio...
    Najbardziej podoba mi się 1 i 3
    D7000, N 17-55, N 35, SB, MB-D11, EIZO, EPSON, VELBON, NNJ

  4. #4

    Domyślnie

    [QUOTE

    Miałem je do BW przekonwertować ][/QUOTE]


    ...no chyba po tym..jak miałbyś się z kimś,(lub czymś)...na głowę...(główkę.)..zamienił
    Pzdr
    Andrzej
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta
    [QUOTE

    Miałem je do BW przekonwertować ]

    ...no chyba po tym..jak miałbyś się z kimś,(lub czymś)...na głowę...(główkę.)..zamienił
    Pzdr
    Andrzej[/QUOTE]



    po dłuższym przemyśleniu jednak...


    pozdrawiam


    ... 2ka najlepsiejsza dla mnie

  6. #6

    Domyślnie

    ...no chyba po tym..jak miałbyś się z kimś,(lub czymś)...na głowę...(główkę.)..zamienił
    Co za tuman to napisał.....?
    Objaśniam:

    By wyglądało (macro B&W..ofc) jak po tej ,dziwacznie wyartykułowanej,cytowanej zamianie czyli.....ch........wo..
    Pzdr
    Andrzej

    ..tyż dwójkę wybieram..
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Burkinafaso Zobacz posta
    Miałem je do BW przekonwertować ...
    Borregaard - zwróć uwagę na buźkę na końcu twierdzenia, jej wymowa jest jednoznaczna. Jeszcze mnie do końca nie popaprało (chyba ). Nuda totalna, więc czasem niech chociaż wesoło będzie (że tygryska nie wspomnę ).
    Ale swoją drogą o BW myślę coraz częściej...
    Pozdrawiam,
    (...\/...)

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Burkinafaso Zobacz posta
    Borregaard - zwróć uwagę na buźkę na końcu twierdzenia, jej wymowa jest jednoznaczna. Jeszcze mnie do końca nie popaprało (chyba ). Nuda totalna, więc czasem niech chociaż wesoło będzie (że tygryska nie wspomnę ).
    Ale swoją drogą o BW myślę coraz częściej...
    Pozdrawiam,
    Nie lubię B&W ogólnie,a i żarty o tym w macro powodują,że przestaję kojarzyć,ręce mi się trzęsą,głos łamie,nie mogę myśli zebrać,dostaję wysypki,włosy mi....odrastają...żona mi się podoba,to chore jest...
    Pzdr
    Andrzej
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  9. #9

    Domyślnie

    Bardzo mi się podoba 2. Piękne kolorki i ładnie zgrane ułożenie robala z płatkami. Chociaż jak się przyjrzałem dłużej 3 to też jest niczego sobie. Jedynka jak dla mnie na nie.
    Pozdrawiam

  10. #10

    Domyślnie

    wszystkie trzy ladne
    D7000 _____ S10-20 ____ T17-50 ____ N50 ____ T90

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •