Szukaj
Nie wiem dlaczego brak tu jeszcze komentarzyZdjęcia wg mnie bardzo fajne. Kadr, kolory, głębia - to co podoba mi sie najbardziej. Troche rozprasza mnie ta trawka na zdjęciu nr 3 tuż za owadem. Jestem za
pozdrawiam
D70S + N 18-70/3.5-4.5 + N 50/1.8 + T 55-200/4-5.6 + S 10-20/4-5.6 + SB600
Your eyes see only what your mind is prepared to comprehend - Henri Bergson
Wszystkie luksio...
Najbardziej podoba mi się 1 i 3
D7000, N 17-55, N 35, SB, MB-D11, EIZO, EPSON, VELBON, NNJ
[QUOTE
Miałem je do BW przekonwertować][/QUOTE]
...no chyba po tym..jak miałbyś się z kimś,(lub czymś)...na głowę...(główkę.)..zamienił
Pzdr
Andrzej
Pozdrawiam
Andrzej.
Co za tuman to napisał.....?...no chyba po tym..jak miałbyś się z kimś,(lub czymś)...na głowę...(główkę.)..zamienił
Objaśniam:
By wyglądało (macro B&W..ofc) jak po tej ,dziwacznie wyartykułowanej,cytowanej zamianie czyli.....ch........wo..
Pzdr
Andrzej
..tyż dwójkę wybieram..![]()
Pozdrawiam
Andrzej.
Borregaard - zwróć uwagę na buźkę na końcu twierdzenia, jej wymowa jest jednoznaczna. Jeszcze mnie do końca nie popaprało (chyba). Nuda totalna, więc czasem niech chociaż wesoło będzie (że tygryska nie wspomnę
).
Ale swoją drogą o BW myślę coraz częściej...
Pozdrawiam,
(...\/...)
Bardzo mi się podoba 2. Piękne kolorki i ładnie zgrane ułożenie robala z płatkami. Chociaż jak się przyjrzałem dłużej 3 to też jest niczego sobie. Jedynka jak dla mnie na nie.
Pozdrawiam
wszystkie trzy ladne
D7000 _____ S10-20 ____ T17-50 ____ N50 ____ T90
Skontaktuj się z nami