Witam wszystkich
Rozglądam się za statywem do swojego d80.
Interesują mnie tylko i wyłącznie tani (lub nawet bardzo tani) statyw bo będzie on używany bardzo rzadko.
Znalazłem na stronie e-fotojoker 2 różne w tej samej cenie tj 59 zł
Hama star 75
First C-3512
Który jest lepszy?
ew jak moglibyście polecić jakieś inne w podobnej cenie to byłbym wdzięczny
Z góry dziękuje za wszystkie rady
Pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami