Close

Strona 16 z 17 PierwszyPierwszy ... 614151617 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 164
  1. #151

    Domyślnie

    Nie wiem czy to od softu czy kwestia zbiegu okoliczności, ale jak zmieniłem oprogramowanie to czasami mam problem z podgladem zdjęć. Nie da sie wyswietlić nic na LCD - ani wejsc w menu. Sytuacja znika po odpięciu gripa. Z gripem cos nie tak czy może jednak od softu ? Ogólnie dziala, ale... czasami ma taki zwis.
    Moja strona sluzenko.com

  2. #152

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Maciej Służenko Zobacz posta
    Nie wiem czy to od softu czy kwestia zbiegu okoliczności, ale jak zmieniłem oprogramowanie to czasami mam problem z podgladem zdjęć. Nie da sie wyswietlić nic na LCD - ani wejsc w menu. Sytuacja znika po odpięciu gripa. Z gripem cos nie tak czy może jednak od softu ? Ogólnie dziala, ale... czasami ma taki zwis.
    tez mam cos takiego i tez dopiero po aktualizacji softu sie zrobilo... chociaz musze przyznac ze w tym samym czasie zakupilem gripa wiec nie wiem
    Nikon D300 + MB-D10 | S 10-20mm 4-5.6 | S 70-200mm 2.8 | S 18-50mm 2.8 Macro | N 35mm 1.8D | SB-800 | SB-28

  3. #153

    Domyślnie

    jak dobrze, że nie mam gripa i mieć nie planuję, same kłopoty...
    Nikon, Nikkory, Sigmy... i Tamron
    wigi.pl

  4. #154

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poisson5 Zobacz posta
    tez mam cos takiego i tez dopiero po aktualizacji softu sie zrobilo... chociaz musze przyznac ze w tym samym czasie zakupilem gripa wiec nie wiem
    ja mam tak od początku, za jakiś czas planuję naprawę/wymianę gwarancyjną gripa
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  5. #155

    Domyślnie

    Witam wszystkich. To mój pierwszy post tutaj, a pytanie dotyczy procesu aktualizacji (a jakże).
    Zaktualizowałam najpierw A, potem wydawało mi się, że sformatowałam kartę, tak jak każą i wrzuciłam na nią B. Jednak okazało się, że za krótko trzymałam ten format i w rzeczywistości karta się nie sformatowała. Czyli przy aktualizacji części B miałam na karcie i A i B, tak jak nie powinno być. Soft się zaktualizował, wygląda na to, że problemu nie ma. A może jednak? Bo jeśli wszystko jest OK, to dlaczego każą osobno?

  6. #156
    Rozmowny Awatar Macro
    Dołączył
    07 2007
    Miasto
    Łódź/Warszawa/Sztokholm
    Posty
    900

    Domyślnie

    Zapewne na wszelki wypadek.
    L166B | F80 | F65 | OM20 | D300 | N50/1.8 | N12-24/4 | T90/2.8 DI | S30/1.4 | F85/1.4 | takie tam...

    "How do you feel about women's rights? I like either side of them."

  7. #157

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Calme Zobacz posta
    Lepiej by zmienili skok w bracketingu na 2EV....
    popieram !

  8. #158

    Domyślnie

    szukam szukam i nie moge znaleźć

    otóz chce zaktualizaowac sobie oprogramowanie w d300.
    Wszystko co pisało zrobiłem do momentu juz fizycznej aktualizacji w puszce.
    Po wejściu w menu ustawienia-----Wersja oprogramowania powinienem mieć pod napisem "wybierz" drugą zakładke "aktualizuj oprogramowanie"

    a nie mam

    juz się zastanawiałem czy mam d300 ale to jest już potwierdzone
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 05-02-2009 o 17:51 Powód: pis. (puszcze->puszce)

  9. #159

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fredflinstone Zobacz posta
    Po wejściu w menu ustawienia-----Wersja oprogramowania powinienem mieć pod napisem "wybierz" drugą zakładke "aktualizuj oprogramowanie"

    a nie mam

    juz się zastanawiałem czy mam d300 ale to jest już potwierdzone
    Musisz wgrać pojedyncze pliki aktualizujące (A i B) PO KOLEI do głównego folderu karty.
    Krzysztof Paszkiewicz

  10. #160

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ekonet Zobacz posta
    Musisz wgrać pojedyncze pliki aktualizujące (A i B) PO KOLEI do głównego folderu karty.

    tak własnie zrobiłem
    najpierw chce wgrac A
    ale nie moge bo nie mam czegos takiego jak "aktualizuj oprogramowanie"

Strona 16 z 17 PierwszyPierwszy ... 614151617 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •