Nie wiem czy to od softu czy kwestia zbiegu okoliczności, ale jak zmieniłem oprogramowanie to czasami mam problem z podgladem zdjęć. Nie da sie wyswietlić nic na LCD - ani wejsc w menu. Sytuacja znika po odpięciu gripa. Z gripem cos nie tak czy może jednak od softu ? Ogólnie dziala, ale... czasami ma taki zwis.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami