Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: literatura

  1. #11

    Domyślnie Odp: literatura

    Po pierwsze to trzeba było najpierw użyć opcji szukaj:
    http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=21778

    A do paru kolegów, według mnie jest to normalna sprawa kupić aparat kupić książki i co się przeczyta można od razu sprawdzić w praktyce. A czytanie tylko książek i teoretyzowanie na niewiele się zda.
    Ja zrobiłem dokładnie tak samo Kupno aparatu, parokrotne przeczytanie instrukcji, a potem zakup dodatkowych książek.

  2. #12

    Domyślnie Odp: literatura

    Cytat Zamieszczone przez Dx2 Zobacz posta
    ciekawe podejście... samochód też kupiłeś zanim zdałeś prawko ?

    nie, ale telewizor też kupiłem przed przeczytaniem instrukcji obsługi i nawet dvd tak w ciemno

  3. #13

    Domyślnie Odp: literatura

    Cytat Zamieszczone przez jassekp Zobacz posta
    nie, ale telewizor też kupiłem przed przeczytaniem instrukcji obsługi i nawet dvd tak w ciemno
    No dobra, ale telewizor, a nie studio.

    Do nauki to ja kupiłem 'małpkę' za 250 zł (3MP), jak się już podszkoliłem i przestał mi wystarczać, to kupiłem Minoltę Z10; jak już i to pojąłem, no to mam to co w stopce.

    A i tak jestem do tyłu, bo Nikon wypuścił moje marzenie od dawna: D700. Skąd wziąć kasę - nie wiem.

    Pzdr.
    Ostatnio edytowane przez wasilewk ; 03-07-2008 o 09:20
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  4. #14

    Domyślnie Odp: literatura

    Cytat Zamieszczone przez wasilewk Zobacz posta
    Nikon wypuścił moje marzenie od dawna: D700. Skąd wziąć kasę - nie wiem.
    Pzdr.

    ja wiem sprzedaj to co ze stopki i kup tylko D700+to szkielko szerokachne (wiem wiem - będzie ciężko ale ... czego nie robi sie dla marzeń


    ps. inni pewno zbiorą kasę na D700 jak butelki oddadzą - ale to na pewno nie ja ani myślę że nie Ty

  5. #15

    Domyślnie Odp: literatura

    zawsze możesz sprzedać nerke lub coś jeszcze do niej
    Fuji X-A1|słoiki i inne graty
    Moja Galeria | Mój Blog

  6. #16

    Domyślnie Odp: literatura

    Cytat Zamieszczone przez tol2di Zobacz posta
    zawsze możesz sprzedać nerke lub coś jeszcze do niej

  7. #17

    Domyślnie Odp: literatura

    Cytat Zamieszczone przez Polsar74 Zobacz posta
    ja wiem sprzedaj to co ze stopki i kup tylko D700+to szkielko szerokachne (wiem wiem - będzie ciężko ale ... czego nie robi sie dla marzeń


    ps. inni pewno zbiorą kasę na D700 jak butelki oddadzą - ale to na pewno nie ja ani myślę że nie Ty
    Ja wiem ! Kłopot w tym, że mi go trochę szkoda... ... a przynajmniej obcemu.
    A w ogóle, to nikt się nie pcha w kolejce po taki sprzęt obecnie...

    Ale jak by ktoś mi powiedział:
    " Proponuję Ci Twoje marzenie (to, co 'w planie') za wszystko, co masz (sprzęt fotogr.)"
    - to chyba bym się zgodził.

    Pzdr.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  8. #18

    Domyślnie Odp: literatura

    Cytat Zamieszczone przez wasilewk Zobacz posta
    Ja wiem ! Kłopot w tym, że mi go trochę szkoda... ... a przynajmniej obcemu.
    Pzdr.
    łoooo rany ..... to żonie sprzedaj - zostanie w rodzinie

  9. #19

    Domyślnie Odp: literatura

    Panowie - kolega pyta o literaturę i odpowiadajcie mu w temacie. Żyjemy w wolnym kraju - każdy może kupić co chce i wcale nie musi umieć tego używać. Kolega chce się uczyć i chwałą mu za to.

  10. #20

    Domyślnie Odp: literatura

    Nie wiem czy gdzies jeszcze to znajdziesz ale ja zaczynałem od dużej ksiązki "Fotografia" ( żółta ksiązka z pięknym manualnym obiektywem nikkora 1.2 na okładce). Ładne zdjęcia, dobrze napisana, minus to fotografia cyfrowa, choć nawiązuje do niej to szczątkowo ( jeden dział ale to wydanie sprzed dobrych 4-5 lat). Plus duże i dużo zdjeć z przykładami , wszelkie tematy zwiazane z naswietlaniem, kompozycja, portretami, krajobrazami, lampami itd, dobrze przystępnie i prosto wytłumaczone. Jak Cie będzie interesować autor ( nie pamiętam teraz ) daj na prv to wyślę.

    Pozdrawiam,
    AMI
    Ostatnio edytowane przez AMI ; 03-07-2008 o 16:44
    D3,D750,D80,N14-14,N24,N24-70,N70-200VRII,N50,Z16,S85,SB-80,800,900
    www.mariuszlinkiewicz.pl (w przebudowie)

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •