Po pierwsze to trzeba było najpierw użyć opcji szukaj:
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=21778
A do paru kolegów, według mnie jest to normalna sprawa kupić aparat kupić książki i co się przeczyta można od razu sprawdzić w praktyce. A czytanie tylko książek i teoretyzowanie na niewiele się zda.
Ja zrobiłem dokładnie tak samoKupno aparatu, parokrotne przeczytanie instrukcji, a potem zakup dodatkowych książek.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami