Ja tam się zgadzam w 100% z tym co napisał FraterMajor. Sam osobiście posiadam od dwóch tygodni D60 z dwoma obiektywami (kitowski + 70-300 VR) i jak na razie mi to wystarcza. I myślę, że starczy na dłuższy czas. Owszem, myślę o zakupie stałki, ale wpierw muszę uzbierać odpowiednią kwotę :P A jak się rozkręcę z foceniem i stwierdzę, że D60 mi nie wystarcza to wtedy będę myślał co dalej.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami