Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50

Wątek: Enty - [Nemeth]

  1. #41

    Domyślnie Odp: Enty - [Nemeth]

    Cytat Zamieszczone przez Calme Zobacz posta
    "Czasami oglądając Twoje zdjęcia zastanawiam się czy nie przydałoby sie nieco więcej auto krytyki i ostrzejszej selekcji...."


    Pzdr
    Andrzej

    Z początku nie zajarzyłem ,ale też mi się przypomniało....
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  2. #42

    Domyślnie Odp: Enty - [Nemeth]

    Cytat Zamieszczone przez Calme Zobacz posta
    "Czasami oglądając Twoje zdjęcia zastanawiam się czy nie przydałoby sie nieco więcej auto krytyki i ostrzejszej selekcji...."
    Hehehe
    Czyżby zabolało ? :]
    Ok.
    Będę kadzić każdemu równo :P


    No nie mogę

  3. #43

    Domyślnie Odp: Enty - [Nemeth]

    Tak jak ja?

  4. #44

    Domyślnie Odp: Enty - [Nemeth]

    Cytat Zamieszczone przez jchyra Zobacz posta
    Tak jak ja?

    Nieee ... nie śmiem myśleć, że zbliżę się to poziomu Mistrza

  5. #45

    Domyślnie Odp: Enty - [Nemeth]

    Przestań marudzić tylko wywołaj to zdjęcie na jakimś dobrym, najlepiej metalicznym papierze ;]

  6. #46

    Domyślnie Odp: Enty - [Nemeth]

    Oglądałem już kilka razy i próbowałem się przekonać do zdjęcia. Mówiłem sobie.. szukaj, a znajdziesz to coś. Narazie bolą mnie oczy Mimo wszytko spróbuje obejrzeć fotkę jeszcze kiedyś i popatrzeć.

    Na marginsie:

    dlaczego dajesz zdjęcie w rozmiarze "wykraczającym" poza monitor naprwde niewygodnie się ogląda. Niby mozna zapisać i potem zmniejszyć ale..

    pozdrawiam

  7. #47

    Domyślnie Odp: Enty - [Nemeth]

    Cytat Zamieszczone przez Nikuś Zobacz posta
    (...)
    dlaczego dajesz zdjęcie w rozmiarze "wykraczającym" poza monitor naprwde niewygodnie się ogląda. Niby mozna zapisać i potem zmniejszyć ale..

    pozdrawiam
    To są 4 zdjęcia złączone w pionie. 900 px to i tak za mało

  8. #48

    Domyślnie Odp: Enty - [Nemeth]

    Cytat Zamieszczone przez Nemeth Zobacz posta
    Hehehe
    Czyżby zabolało ? :]
    Ok.
    Będę kadzić każdemu równo :P


    No nie mogę

    Nic nie zabolalo bo dobrze napisales Ale przypomnialo mi sie i tak mi tu przypasowalo pod tym powiedzmy sobie szczerze, przecietnym mocno jak na Ciebie zdjeciem

  9. #49

    Domyślnie Odp: Enty - [Nemeth]

    Pewnie to
    masochizm
    ale co mi tam

    Wieczorową porą.




  10. #50

    Domyślnie Odp: Enty - [Nemeth]

    Dla mnie 2 razy lepsze od poprzednika. Troche za zielono - nie dalo rady jakos brązów dodać ? Ogólnie dla mnie - lepsze sporo.
    A tego Enta po prawej to az sie boje ;p

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •