Witam,
W "Menu Fotografowania" masz opcje: Dopasuj przetwarzanie obrazu, wybierasz zapisz/edytuj, zmieniasz co chcesz, np wyostrzanie, kontrast, czy nasycenie i zapisujesz ustawienia. Póżniej, korzystając z opcji: ustaw przetwarzanie obrazu wybierasz swoje ustawienia. Tyle.
Pozdr, QuadMan
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami