Szukaj
Jak komuś gumki spadywują to polecam radykalne podejście do tematu i noszenie sprzętu w pełnej gotowości zawsze w gumie. Kupić można na tej aukcjimoże mają do nowszych sprzętów ?
http://www.allegro.pl/item381423303_..._d70s_d70.html
Ostatnio edytowane przez robin102 ; 18-06-2008 o 13:39
Nie no rewelacjahehe kojarzy mi się ze strojem żółwi turtles.
Ten Robin to ma coraz lepsze pomysły, chyba dużo tracę ignorując jego posty.
Robin, do kompletu proponuję jeszcze rękawice bokserskie i porządny kask na głowę fotografa. Wyglądać jak idiota - bezcenne.![]()
Jacek
mozemy sobie gadac i gadac, robic jaja i dowcipkowac afaktem jest , ze ta przekleta guma to jak dla mnie z e n a d a..... i obciach dla nikona, niestety![]()
Skontaktuj się z nami