Close

Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 79
  1. #61

    Domyślnie Odp: Odkleiło sie :(

    Cytat Zamieszczone przez Bonthyc Zobacz posta
    W D50 nie ma żadnych śrub czy innych tego typu rzeczy pod gumą (sprawdzałem empirycznie), ja odkleiłem właśnie całą gumę, wyczyściłem z resztek kleju, przykleiłem kropelką i wszystko się dobrze trzyma, a i z estetyką nie jest źle
    to teraz jeszcze zobacz ( jak sugerowano wyzej) ile gumy i gdzie masz na d50 a ile jest na d200/300/3
    podpis nieczytelny

  2. #62

    Domyślnie Odp: Odkleiło sie :(

    Cytat Zamieszczone przez Valwit Zobacz posta
    to teraz jeszcze zobacz ( jak sugerowano wyzej) ile gumy i gdzie masz na d50 a ile jest na d200/300/3
    Nie czytałem całego wątku i nie mam takiego zamiaru, napisałem po prostu co ja zrobiłem z gumą pod kciukiem w D50, może komuś się to przyda, może nie. Ot, tyle.

  3. #63

    Domyślnie Odp: Odkleiło sie :(

    Cytat Zamieszczone przez Bonthyc Zobacz posta
    Nie czytałem całego wątku i nie mam takiego zamiaru, napisałem po prostu co ja zrobiłem z gumą pod kciukiem w D50, może komuś się to przyda, może nie. Ot, tyle.
    to chociaz na dzial bys spojrzal... ech.
    podpis nieczytelny

  4. #64

    Domyślnie Odp: Odkleiło sie :(

    Cytat Zamieszczone przez Valwit Zobacz posta
    to chociaz na dzial bys spojrzal... ech.
    Chyba, że ktoś będzie szukał podobnego tematu w wyszukiwarce, a tam nie koniecznie musi podawać dział.
    Skończmy już z tym Off Topem

  5. #65
    Zbanowany
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Wrocław Psie Pole, psia mać !
    Posty
    4 992

    Domyślnie Odp: Odkleiło sie :(

    Jak komuś gumki spadywują to polecam radykalne podejście do tematu i noszenie sprzętu w pełnej gotowości zawsze w gumie. Kupić można na tej aukcji może mają do nowszych sprzętów ?
    http://www.allegro.pl/item381423303_..._d70s_d70.html
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 18-06-2008 o 13:39

  6. #66

    Domyślnie Odp: Odkleiło sie :(

    Nie no rewelacja hehe kojarzy mi się ze strojem żółwi turtles.


  7. #67

    Domyślnie Odp: Odkleiło sie :(

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Jak komuś gumki spadywują to polecam radykalne podejście do tematu i noszenie sprzętu w pełnej gotowości zawsze w gumie. Kupić można na tej aukcji może mają do nowszych sprzętów ?
    http://www.allegro.pl/item381423303_..._d70s_d70.html
    genialna sprawa. wprost idealna zeby zatrzymac mozliwie duzo wilgoci w aparacie. wygladanie jak kretyn gratis
    podpis nieczytelny

  8. #68

    Domyślnie Odp: Odkleiło sie :(

    Ten Robin to ma coraz lepsze pomysły, chyba dużo tracę ignorując jego posty .

    Robin, do kompletu proponuję jeszcze rękawice bokserskie i porządny kask na głowę fotografa. Wyglądać jak idiota - bezcenne.
    Jacek

  9. #69

    Domyślnie Odp: Odkleiło sie :(

    Cytat Zamieszczone przez JK Zobacz posta
    do kompletu proponuję jeszcze rękawice bokserskie i porządny kask na głowę fotografa. Wyglądać jak idiota - bezcenne.
    ale sie ubawilem

  10. #70

    Domyślnie Odp: Odkleiło sie :(

    mozemy sobie gadac i gadac, robic jaja i dowcipkowac afaktem jest , ze ta przekleta guma to jak dla mnie z e n a d a..... i obciach dla nikona, niestety

Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •