Close

Strona 14 z 21 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 202

Wątek: Nikon D10?

  1. #131

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    Ja zaś chciałbym, żeby dołączali go do paczki chpisów

    Pozdrawiam
    Ulv
    www.stegierski.com -- fujica gs645 pro/nikon d7000, d200/fuji x-e1/voigtländer bessa/artiflex 45

  2. #132

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    No i bedzie miał taką raczkę przy wiekszym nowym gripie, grip bedzie na nowe mocniejsze akku, o wyzszym napięciu, bedą wchodziły 4 aku, a do tej raczki bedzie mozna dokrecić patelnie zeby aparat nalesniki smazył.....
    Pozdrawiam GRUPA FOTOKUJAWY

  3. #133

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    Cytat Zamieszczone przez Bonthyc Zobacz posta
    Dla mnie mógł by być to D400 z matrycą od D3, wolniejszą szybkostrzelnością i w puszce po D300 (pewnie z małymi modyfikacjami wymuszonymi przez zastosowanie większej matrycy, wizjera itp) w cenie ~6k
    Biorę

    Chyba szybko sprzedam D80 póki w cenie i na razie na F100...
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  4. #134

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    jak wyjdzie pełna klatka w cenie 6 tys porzucam życie muzyka, sprzedaje puzon i kupuje od razu d10/300fx/400,
    sprzedaje też d50 za około 5 tys ( bo przecież to już antyk) i kupuje stałkojebce 24-70 ...

    czyli za 20 lat dalej będe grał....
    moja kapela
    d50 f60 28-80(ciemny) / 50-150 2.8 / 50 1.8 / sb800

  5. #135

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    Cytat Zamieszczone przez ulv Zobacz posta
    Ja zaś chciałbym, żeby dołączali go do paczki chpisów

    Pozdrawiam
    Ulv
    Niechby nawet w FJ dodawali 14-24 lub 24-70 (do wyboru) za 1 zł. To już by było coś
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  6. #136

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    a tak realnie cena takiego d300fx pewnie plasowałaby się około 9000 zł albo i więcej.

    d300 z matrycą z d3, lampe by zostawili więc zmiany wizjera by nie było, szybkostrzelność ta sama wyświetlacz ten sam...

    wszystko to samo ino matryca inna. Szło by to zrobić w domu...
    moja kapela
    d50 f60 28-80(ciemny) / 50-150 2.8 / 50 1.8 / sb800

  7. #137

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    Niestety tak łatwo to się nie da :-/ Lustro jak i wizjer będzie musiało urosnąć inaczej będzie crop w wizjerze

    Pozdrawiam
    Ulv
    www.stegierski.com -- fujica gs645 pro/nikon d7000, d200/fuji x-e1/voigtländer bessa/artiflex 45

  8. #138

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    Cytat Zamieszczone przez ulv Zobacz posta
    Niestety tak łatwo to się nie da :-/ Lustro jak i wizjer będzie musiało urosnąć inaczej będzie crop w wizjerze

    Pozdrawiam
    Ulv
    to już kosmetyka
    moja kapela
    d50 f60 28-80(ciemny) / 50-150 2.8 / 50 1.8 / sb800

  9. #139

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Najtańszy FF od Nikona będzie za 2 lata przy wyprzedaży D3 podobnie jak to z 5D od Canona jest.
    Będzie na co czekać

  10. #140
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Najtańszy FF od Nikona będzie za 2 lata
    Żebyś się nie zdziwił

Strona 14 z 21 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •