Close

Strona 13 z 21 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 202

Wątek: Nikon D10?

  1. #121

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    ten wątek to juz nie koncert zyczeń , przerodziło się to w jakiś stary mityczny taniec do boga slonca o kroplę deszczu na pustyni

    PS we wrześniu skupuje wszystkie D300 na wagę bo przecież wyjdzie nowy duzo tanszy FF/FX jak kto woli
    Pozdrawiam GRUPA FOTOKUJAWY

  2. #122
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    Nie.świeć zle trafiles mam d300 i d70s i zaden nie lezy w plecaku podczas robienia fot, jade na dwie puchy [a czasem nawet na 3 jak wyciagne jeszcze analoga wtedy wygladam jak japonski turysta tylko tu jest na odwrot - ja jestem bialy, a na okolo zolto ]. To samo bylo by w przypadku posiadania FX i DX. Czasem robie analog/d300 wiec to takie prawie FX/DX i wszystko jest jak nalezy do analoga zapieta 85 do D300 szeroki [10-20] i jade z koksem

  3. #123
    Gaduła Awatar cypherdid
    Dołączył
    04 2006
    Miasto
    bydgoszcz/gdańsk/warszawa
    Posty
    1 140

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    instagram.com/darkroomnightlife

  4. #124

  5. #125

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    Brzydko wygląda z tym znaczkiem po prawej stronie obiektywu
    Na pewno nie będzie robić przez ten znaczek dobrych zdjęć

  6. #126
    Rozmowny Awatar cahe
    Dołączył
    01 2005
    Miasto
    Kielce/przebywam w stolicy
    Posty
    481

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    fake. to przerobiony d3 ze zdjęcia ze strony rockwella, dzisiaj sprawdziłem w programie graficznym )).
    Look ma, no camera!

    Nie zapomnij dodać swojej grupy fotograficznej do forumowej mapki!

  7. #127

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    zapominacie o szklach. kupe ludzi kupi sobie 14-24-200 zestaw do nowego ff. nikon niezle zainwestowal w szkla i to pewnie im niezle zaprocentuje. dx jest spoko, zanim ludzie przejda z d40 do d300 to jeszcze duzo szkiel wymienia.
    a na koncu tunelu nadal jest ff.
    mozna tez popatrzyc na przypadek apple. kiedys ledwo co sprzedawali a tu nagle sie wybili z ipodem iphonem macbookiem itp - wszystko lekko drozsze niz konkurencja a kupa ludzi kupuje.
    teraz jest duza szansa dla nikona zeby przejac pierwsze miejsce, szczegolnie jak canon przyspi jeszcze troche.
    poza tym nie maja wyboru... ja chce tansze ff basta !!!!
    Andrzej

  8. #128

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    jak koncert życzeń to ja też się włączę D300FX z matrycą 17-18 mpix, wysokim iso gdzieś pomiędzy d300 a d3, w cenie takiej żeby d300+d300fx kosztowały tyle ile d3
    N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
    D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9

    pozdrawiam
    Paweł

  9. #129

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    jak koncert życzeń to ja też się włączę D300FX z matrycą 17-18 mpix, wysokim iso gdzieś pomiędzy d300 a d3, w cenie takiej żeby d300+d300fx kosztowały tyle ile d3
    Już nie przesadzaj, w D3x będziesz miał 24MP.
    Marek Piotr Praski a.k.a. PaRaGaS
    D80+T17-50/2.8+S30/1.4+N50/1.8+N80-200/2.8+Tair135/2.8+SB-800+Tenba Messenger
    Last.fm | www.marekpraski.pl

  10. #130

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    Dla mnie mógł by być to D400 z matrycą od D3, wolniejszą szybkostrzelnością i w puszce po D300 (pewnie z małymi modyfikacjami wymuszonymi przez zastosowanie większej matrycy, wizjera itp) w cenie ~6k

Strona 13 z 21 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •