ten wątek to juz nie koncert zyczeń , przerodziło się to w jakiś stary mityczny taniec do boga slonca o kroplę deszczu na pustyni
PS we wrześniu skupuje wszystkie D300 na wagę bo przecież wyjdzie nowy duzo tanszy FF/FX jak kto woli![]()
Szukaj
ten wątek to juz nie koncert zyczeń , przerodziło się to w jakiś stary mityczny taniec do boga slonca o kroplę deszczu na pustyni
PS we wrześniu skupuje wszystkie D300 na wagę bo przecież wyjdzie nowy duzo tanszy FF/FX jak kto woli![]()
Pozdrawiam GRUPA FOTOKUJAWY
Nie.świećzle trafiles
mam d300 i d70s i zaden nie lezy w plecaku podczas robienia fot, jade na dwie puchy [a czasem nawet na 3 jak wyciagne jeszcze analoga
wtedy wygladam jak japonski turysta tylko tu jest na odwrot - ja jestem bialy, a na okolo zolto
]. To samo bylo by w przypadku posiadania FX i DX. Czasem robie analog/d300 wiec to takie prawie FX/DX i wszystko jest jak nalezy
do analoga zapieta 85 do D300 szeroki [10-20] i jade z koksem
![]()
instagram.com/darkroomnightlife
fake. to przerobiony d3 ze zdjęcia ze strony rockwella, dzisiaj sprawdziłem w programie graficznym)).
zapominacie o szklach. kupe ludzi kupi sobie 14-24-200 zestaw do nowego ff. nikon niezle zainwestowal w szkla i to pewnie im niezle zaprocentuje. dx jest spoko, zanim ludzie przejda z d40 do d300 to jeszcze duzo szkiel wymienia.
a na koncu tunelu nadal jest ff.
mozna tez popatrzyc na przypadek apple. kiedys ledwo co sprzedawali a tu nagle sie wybili z ipodem iphonem macbookiem itp - wszystko lekko drozsze niz konkurencja a kupa ludzi kupuje.
teraz jest duza szansa dla nikona zeby przejac pierwsze miejsce, szczegolnie jak canon przyspi jeszcze troche.
poza tym nie maja wyboru... ja chce tansze ff basta!!!!
Andrzej
jak koncert życzeń to ja też się włączęD300FX z matrycą 17-18 mpix, wysokim iso gdzieś pomiędzy d300 a d3, w cenie takiej żeby d300+d300fx kosztowały tyle ile d3
![]()
N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9
pozdrawiam
Paweł
Marek Piotr Praski a.k.a. PaRaGaS
D80+T17-50/2.8+S30/1.4+N50/1.8+N80-200/2.8+Tair135/2.8+SB-800+Tenba Messenger
Last.fm | www.marekpraski.pl
Dla mnie mógł by być to D400 z matrycą od D3, wolniejszą szybkostrzelnością i w puszce po D300 (pewnie z małymi modyfikacjami wymuszonymi przez zastosowanie większej matrycy, wizjera itp) w cenie ~6k![]()
Skontaktuj się z nami