Ja zaś chciałbym, żeby dołączali go do paczki chpisów
Pozdrawiam
Ulv
Szukaj
Ja zaś chciałbym, żeby dołączali go do paczki chpisów
Pozdrawiam
Ulv
www.stegierski.com -- fujica gs645 pro/nikon d7000, d200/fuji x-e1/voigtländer bessa/artiflex 45
No i bedzie miał taką raczkę przy wiekszym nowym gripie, grip bedzie na nowe mocniejsze akku, o wyzszym napięciu, bedą wchodziły 4 aku, a do tej raczki bedzie mozna dokrecić patelnie zeby aparat nalesniki smazył.....
Pozdrawiam GRUPA FOTOKUJAWY
Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5
jak wyjdzie pełna klatka w cenie 6 tys porzucam życie muzyka, sprzedaje puzon i kupuje od razu d10/300fx/400,
sprzedaje też d50 za około 5 tys ( bo przecież to już antyk) i kupuje stałkojebce 24-70 ...
czyli za 20 lat dalej będe grał....
moja kapela
d50 f60 28-80(ciemny) / 50-150 2.8 / 50 1.8 / sb800
a tak realnie cena takiego d300fx pewnie plasowałaby się około 9000 zł albo i więcej.
d300 z matrycą z d3, lampe by zostawili więc zmiany wizjera by nie było, szybkostrzelność ta sama wyświetlacz ten sam...
wszystko to samo ino matryca inna. Szło by to zrobić w domu...![]()
moja kapela
d50 f60 28-80(ciemny) / 50-150 2.8 / 50 1.8 / sb800
Niestety tak łatwo to się nie da :-/ Lustro jak i wizjer będzie musiało urosnąć inaczej będzie crop w wizjerze
Pozdrawiam
Ulv
www.stegierski.com -- fujica gs645 pro/nikon d7000, d200/fuji x-e1/voigtländer bessa/artiflex 45
moja kapela
d50 f60 28-80(ciemny) / 50-150 2.8 / 50 1.8 / sb800
Skontaktuj się z nami