Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Canon 450d

  1. #11
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Ostrów Maz.
    Posty
    143

    Domyślnie Odp: Canon 450d

    a może chodzi o to, że matryca Canona rejestruje żółte nikonowskie paski

  2. #12

    Domyślnie Odp: Canon 450d

    To może jeszcze raz ale dokładniej!
    Dla mnie coś tu nie gra!


    D90

  3. #13

    Domyślnie Odp: Canon 450d

    Ale CO?
    Marek Piotr Praski a.k.a. PaRaGaS
    D80+T17-50/2.8+S30/1.4+N50/1.8+N80-200/2.8+Tair135/2.8+SB-800+Tenba Messenger
    Last.fm | www.marekpraski.pl

  4. #14

    Domyślnie Odp: Canon 450d

    Mi się jeszcze nie zdarzyło takie przejście pomiędzy jednym a drugim kolorem (w tym przypadku jasny i ciemny żółty). Poprzednio miałem taką pikselozę na pomarańczowej teczce
    D90

  5. #15

    Domyślnie Odp: Canon 450d

    Cytat Zamieszczone przez toms73 Zobacz posta
    Mi się jeszcze nie zdarzyło takie przejście pomiędzy jednym a drugim kolorem (w tym przypadku jasny i ciemny żółty). Poprzednio miałem taką pikselozę na pomarańczowej teczce
    To jest albo kurz/brud na fotografowanej powierzchni, albo wyłącz w opcjach wyciąganie detali z cieni, bo zdaje się, że ten Canon ma taki bajer.
    *edit* A nie, jednak nie ma.
    Ostatnio edytowane przez PaRaGaS ; 29-05-2008 o 14:38
    Marek Piotr Praski a.k.a. PaRaGaS
    D80+T17-50/2.8+S30/1.4+N50/1.8+N80-200/2.8+Tair135/2.8+SB-800+Tenba Messenger
    Last.fm | www.marekpraski.pl

  6. #16

    Domyślnie Odp: Canon 450d

    No właśnie, to jest wywołany RAW bez obróbki, a to coś to jest światło, które odbija się od górnej powierzchni Media Expert. W poprzednim przypadku teczka leżała w taki sposób, że część była oświetlona, a część nie. To jest jakiś brak w przejściach tonalnych. Poza tym trudno mi się robiło HDRy z RAWów 450tki. Też była taka dziwna pikseloza (skoki w kolorach)
    Te reklamy są nowe, a te różnice w kolorze są widoczne na całej długości tego żółtego pasa!
    D90

  7. #17

    Domyślnie Odp: Canon 450d

    Cytat Zamieszczone przez toms73 Zobacz posta
    No właśnie, to jest wywołany RAW bez obróbki, a to coś to jest światło, które odbija się od górnej powierzchni Media Expert. W poprzednim przypadku teczka leżała w taki sposób, że część była oświetlona, a część nie. To jest jakiś brak w przejściach tonalnych. Poza tym trudno mi się robiło HDRy z RAWów 450tki. Też była taka dziwna pikseloza (skoki w kolorach)
    Te reklamy są nowe, a te różnice w kolorze są widoczne na całej długości tego żółtego pasa!
    Tak w ogóle, to ja jakieś strasznej pikselozy tu nie widzę.
    Marek Piotr Praski a.k.a. PaRaGaS
    D80+T17-50/2.8+S30/1.4+N50/1.8+N80-200/2.8+Tair135/2.8+SB-800+Tenba Messenger
    Last.fm | www.marekpraski.pl

  8. #18

    Domyślnie Odp: Canon 450d

    Czyli wszystko w porządku, jak to dobrze, że w Nikonach nie ma czegoś takiego. A tak na poważnie, naprawdę nic nie widać (schodki w kolorze)?
    Takie rzeczy to mi się dzieją w G9tce, przy dużych kontrastach.
    D90

  9. #19

    Domyślnie Odp: Canon 450d

    Cytat Zamieszczone przez toms73 Zobacz posta
    Czyli wszystko w porządku, jak to dobrze, że w Nikonach nie ma czegoś takiego. A tak na poważnie, naprawdę nic nie widać (schodki w kolorze)?
    Takie rzeczy to mi się dzieją w G9tce, przy dużych kontrastach.
    Nie, ja nie widzę. Jaki masz monitor?
    Marek Piotr Praski a.k.a. PaRaGaS
    D80+T17-50/2.8+S30/1.4+N50/1.8+N80-200/2.8+Tair135/2.8+SB-800+Tenba Messenger
    Last.fm | www.marekpraski.pl

  10. #20

    Domyślnie Odp: Canon 450d

    tak to jest jak się ogląda powiększenia 100% zamiast zastanawiać się jak tu lepsze zdjęcia robić.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •