dla zainteresowanych test na fotopolis
http://fotopolis.pl/index.php?n=7157
Szukaj
dla zainteresowanych test na fotopolis
http://fotopolis.pl/index.php?n=7157
http://www.ozzy.maxmodels.pl
Ortografii uczą w podstawówce, więc nie tlumacz się, że nie studiowałeś polonistyki.
Patrzcie na to:
"Mała waga korpusu wpływa niekorzystnie na wyważenie zestawu korpus + obiektyw. Gdy założymy cięższy niż kitowy obiektyw, aparat mocno pochyla się do przodu i trudno go utrzymać jedną ręką. Jednak większość użytkowników 450D będzie pracować z optyką kitową więc ten problem ich nie dotyczy." Niezły tok myślenia... ubawiłem się setnie. Ten problem ich nie dotyczy - słowem redakcja zdecydowała.![]()
Mnie tylko dobiło jak można dać do zdjęć tak zakurzony sprzęt? Toż to chyba leżało dziesięciolecia w magazynie
Jak na zastosowanie amatorskie wydaje się bardzo przyzwoitym sprzętem.
http://www.dpreview.com/reviews/CanonEOS450D/ - zeby nie zakladac nowego tematu...
december
redakcji pewnie chodziło, że ten typ sprzętu jest przewidziany dla całkowitych laików...
a oni rzadko kiedy zmieniają obiektywy na Lki
ale moje odczucie jest jedno jak go zobaczyłem - brzydki jest i plastikowy straszliwie... (pomijam właściwości użytkowe i jakość zdjęć)
w klasie amatorskiej wykonaniem body Canon mógłby sie sporo nauczyć od Nikona...
Ostatnio edytowane przez vasco5 ; 28-05-2008 o 10:13
DwaCzarneEosy|SzkiełkoOkoSwiecidełko
To znaczy co takiego???
D700 + N24-70/2.8 + MB-D10 + SB-900 + Slik 700DX Pro + URBAN GEAR U120 Naneu Pro + Canon IXUS 850IS + PQI mPack P800 40GB + Epson R2880 i inne duperele
Wygląda jak dziura w ścianie, ale pewien być nie mogę.
Naprawdę potrzebowałeś 450D, żeby ją zauważyć?![]()
Marek Piotr Praski a.k.a. PaRaGaS
D80+T17-50/2.8+S30/1.4+N50/1.8+N80-200/2.8+Tair135/2.8+SB-800+Tenba Messenger
Last.fm | www.marekpraski.pl
A może mu chodzi o to że w EXIFie zapisane jest że matryca ma 4mm szerokości?(chyba że mi fajerfoksowa wtyczka źle coś czyta
)
D300s ; F100 ; T 17-50/2.8 ; N 28-70/3.5-4.5 ; N AF 50/1.8D ; N AF 85/1.8D ; N AF-S 70-300/4.5-5.6 VR ; SB-800
www.piotrnosek.pl <-- zapraszam!
Skontaktuj się z nami