Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Canon 450d

  1. #1

    Domyślnie Canon 450d

    dla zainteresowanych test na fotopolis
    http://fotopolis.pl/index.php?n=7157
    http://www.ozzy.maxmodels.pl
    Ortografii uczą w podstawówce, więc nie tlumacz się, że nie studiowałeś polonistyki.

  2. #2

    Domyślnie Odp: Canon 450d

    Patrzcie na to:
    "Mała waga korpusu wpływa niekorzystnie na wyważenie zestawu korpus + obiektyw. Gdy założymy cięższy niż kitowy obiektyw, aparat mocno pochyla się do przodu i trudno go utrzymać jedną ręką. Jednak większość użytkowników 450D będzie pracować z optyką kitową więc ten problem ich nie dotyczy." Niezły tok myślenia... ubawiłem się setnie. Ten problem ich nie dotyczy - słowem redakcja zdecydowała.

  3. #3

    Domyślnie Odp: Canon 450d

    Mnie tylko dobiło jak można dać do zdjęć tak zakurzony sprzęt? Toż to chyba leżało dziesięciolecia w magazynie

    Jak na zastosowanie amatorskie wydaje się bardzo przyzwoitym sprzętem.
    Pozdrawiam, Dariusz Kucharski
    | DA | WWW | Blog |
    D800 D300s | N14-24G N24-70G N70-300VR T150-600 N60D N85PC N105D Trioplan100 Takumar28 Σ10-20mkI T17-50mkI | SB-900x2 Manfrotto 055xprob 322RC2 +duperele

  4. #4
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie Odp: Canon 450d

    http://www.dpreview.com/reviews/CanonEOS450D/ - zeby nie zakladac nowego tematu...

  5. #5

    Domyślnie Odp: Canon 450d

    december
    redakcji pewnie chodziło, że ten typ sprzętu jest przewidziany dla całkowitych laików...
    a oni rzadko kiedy zmieniają obiektywy na Lki

    ale moje odczucie jest jedno jak go zobaczyłem - brzydki jest i plastikowy straszliwie... (pomijam właściwości użytkowe i jakość zdjęć)

    w klasie amatorskiej wykonaniem body Canon mógłby sie sporo nauczyć od Nikona...
    Ostatnio edytowane przez vasco5 ; 28-05-2008 o 10:13
    DwaCzarneEosy|SzkiełkoOkoSwiecidełko

  6. #6

    Domyślnie Odp: Canon 450d

    Cytat Zamieszczone przez vasco5 Zobacz posta

    w klasie amatorskiej wykonaniem body Canon mógłby sie sporo nauczyć od Nikona...
    ...tylko kto wtedy kupowal by Nikony???
    D700 + N24-70/2.8 + MB-D10 + SB-900 + Slik 700DX Pro + URBAN GEAR U120 Naneu Pro + Canon IXUS 850IS + PQI mPack P800 40GB + Epson R2880 i inne duperele

  7. #7

    Domyślnie Odp: Canon 450d

    A ja dwa razy bawiłem się tym Canonem i dwa razy zauważyłm cos takiego
    Raz w pomieszczeniu i teraz
    D90

  8. #8

    Domyślnie Odp: Canon 450d

    To znaczy co takiego???
    D700 + N24-70/2.8 + MB-D10 + SB-900 + Slik 700DX Pro + URBAN GEAR U120 Naneu Pro + Canon IXUS 850IS + PQI mPack P800 40GB + Epson R2880 i inne duperele

  9. #9

    Domyślnie Odp: Canon 450d

    Wygląda jak dziura w ścianie, ale pewien być nie mogę.
    Naprawdę potrzebowałeś 450D, żeby ją zauważyć?
    Marek Piotr Praski a.k.a. PaRaGaS
    D80+T17-50/2.8+S30/1.4+N50/1.8+N80-200/2.8+Tair135/2.8+SB-800+Tenba Messenger
    Last.fm | www.marekpraski.pl

  10. #10

    Domyślnie Odp: Canon 450d

    A może mu chodzi o to że w EXIFie zapisane jest że matryca ma 4mm szerokości? (chyba że mi fajerfoksowa wtyczka źle coś czyta )
    D300s ; F100 ; T 17-50/2.8 ; N 28-70/3.5-4.5 ; N AF 50/1.8D ; N AF 85/1.8D ; N AF-S 70-300/4.5-5.6 VR ; SB-800
    www.piotrnosek.pl <-- zapraszam!

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •