Szukaj
D70S + T17-50 + S135-400 + chęci
Moja strona ze zdjęciami. Free Foto, idealne na tapetę. Zapraszam.
Zdjęcia i panoramy polskich Tatr Wysokich, jakie popełniłem na wakacjach!
Niebo interesujace, ale ziejaca ciemnosc na dole i gorze kadru niweczy efekt. Pozdrawiam![]()
Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com
zdecydowanie zgadzam się z poprzednikiem gdyby nie dół byłoby bardzo ciekawie a tak przez tą plamę która rozprasza i niepotrzebnie odciąga uwagę zdjęcie jest na nie..
A moim zdaniem czerń dołu jest jak najbardziej ok, ale jeżeli mówimy o Warszawie to przydałyby się budynki charakterystyczne dla niej.
A moim zdaniem - jeśli mówimy o dobrym zdjęciu to czerń dołu jest nieakceptowalna.
Jeśli mówimy o jakimś serwisie typu fotka.pl to ... fajowo wyszło - poozdro.
Ciemny dol w tym wydaniu dyskwalifikuje fotke, ale niebo ciekawe...
Czesc, Serwus, Strzalka, Witka, Siema, Elo, Hej, Jak tam? - mowi Rafał
Jak to jest Panowie z tym "ciemnym dołem"? Jest nie do zaakceptowania zawsze i wszędzie, jest błędem, czy są jakieś wyjątki?
to szkiełko wszystko potrafi...
Chętnie....dawno nie byłem,chociaż to moje rodzinne....Miłego oglądania.
Tylko co..?
Niebo wszędzie zrobisz,ale jak pokazać,że to w W-wie....dobranoc....
Pzdr
Andrzej
Pozdrawiam
Andrzej.
Skontaktuj się z nami