Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie Warszawa, dobranoc.

    Miłego oglądania.
    Pozdrawiam.
    D70S + T17-50 + S135-400 + chęci
    Moja strona ze zdjęciami. Free Foto, idealne na tapetę. Zapraszam.
    Zdjęcia i panoramy polskich Tatr Wysokich, jakie popełniłem na wakacjach!

  2. #2

    Domyślnie Odp: Warszawa, dobranoc.

    Niebo interesujace, ale ziejaca ciemnosc na dole i gorze kadru niweczy efekt. Pozdrawiam
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

  3. #3
    Ania_B
    Gość

    Domyślnie Odp: Warszawa, dobranoc.

    zdecydowanie zgadzam się z poprzednikiem gdyby nie dół byłoby bardzo ciekawie a tak przez tą plamę która rozprasza i niepotrzebnie odciąga uwagę zdjęcie jest na nie..

  4. #4

    Domyślnie Odp: Warszawa, dobranoc.

    A moim zdaniem czerń dołu jest jak najbardziej ok, ale jeżeli mówimy o Warszawie to przydałyby się budynki charakterystyczne dla niej.


  5. #5

    Domyślnie Odp: Warszawa, dobranoc.

    A moim zdaniem - jeśli mówimy o dobrym zdjęciu to czerń dołu jest nieakceptowalna.
    Jeśli mówimy o jakimś serwisie typu fotka.pl to ... fajowo wyszło - poozdro.

  6. #6

    Domyślnie Odp: Warszawa, dobranoc.

    Ciemny dol w tym wydaniu dyskwalifikuje fotke, ale niebo ciekawe...
    Czesc, Serwus, Strzalka, Witka, Siema, Elo, Hej, Jak tam? - mowi Rafał

  7. #7

    Domyślnie Odp: Warszawa, dobranoc.

    Jak to jest Panowie z tym "ciemnym dołem"? Jest nie do zaakceptowania zawsze i wszędzie, jest błędem, czy są jakieś wyjątki?
    to szkiełko wszystko potrafi...

  8. #8
    bombel
    Gość

    Domyślnie Odp: Warszawa, dobranoc.

    Cytat Zamieszczone przez yacor Zobacz posta
    Jak to jest Panowie z tym "ciemnym dołem"? Jest nie do zaakceptowania zawsze i wszędzie, jest błędem, czy są jakieś wyjątki?
    Masz złe podejście. Nie ma odpowiedzi jednej i obowiązującej raz na całe życie - to nie jest matematyka i twierdzenie Gaussa. Raz czarny dół będzie jaknajbardziej na miejscu, a raz nie.

    Tu niestety nie jest, i albo się to widzi, albo jeszcze nie. Czyli wszystko przed Tobą!

  9. #9

    Domyślnie Odp: Warszawa, dobranoc.

    Miłego oglądania.
    Chętnie....dawno nie byłem,chociaż to moje rodzinne....
    Tylko co..?
    Niebo wszędzie zrobisz,ale jak pokazać,że to w W-wie....dobranoc....
    Pzdr
    Andrzej
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  10. #10
    Ania_B
    Gość

    Domyślnie Odp: Warszawa, dobranoc.

    Cytat Zamieszczone przez yacor Zobacz posta
    Jak to jest Panowie z tym "ciemnym dołem"? Jest nie do zaakceptowania zawsze i wszędzie, jest błędem, czy są jakieś wyjątki?
    rozumiem że mało kobiet jest na tym forum ale bez przesady...!...jeśli chodzi o pytanie to zgadzam się z bomblem nie ma uniwersalnej odpowiedzi zależy to od sytuacji i od sposobu przekazu jakiejś myśli przez robiącego zdjęcie

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •