Witam mam pytanie odnośnie robienia zdjęć na rajdach , jaki jest optymalny czas naświetlania dla zdjęć w pogodny dzień bez lampy błyskowej z ciemnym obiektywem bo 5,6 przy 55 mm.Chciałbym zamrozić zdjęcie jadącego samochodu a czasy rzędu 1/500 nadal powodowały rozmycia... może poprostu ten obiektyw całkiem się do tego nie nadaje... a może to poprostu ja nie umiem tego zrobić ??
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami