Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1

    Cool Portret Ramony Rey - bekstejdż.

    Wszystkich zainteresowanych fotografią portretowo-glamourowo-studyjną zapraszam do obejrzenia krótkiego filmiku, który powstał w czasie pracy nad portretem młodej piosenkarki Ramony Rey.
    Tutaj możecie zobaczyć co Ramona śpiewa: "Zanim słońce wstanie", "Pięknie jest", "Skarb".
    Ja jednak najbardziej lubię piosenkę sprzed 2-ch lat: "W jej pokoju".
    No, ale dosyć tych teledysków, czas na bekstejdż: kliknijcie tutaj.
    Ramonę będzie można wkrótce zobaczyć na żywo na koncercie w klubie "club70". Koncert odbędzie się w najbliższą środę, 7go maja o godz. 21.00.

    Zainteresowanych fotografią glamourową zachęcam do subskrybcji mojego newslettera: który znajdziecie tutaj.

  2. #2

    Domyślnie Odp: Portret Ramony Rey - bekstejdż.

    super uwielbiam takie bekstejdże i nawet phantomek się załapał :P
    a co do efektów... klasa, klasa i jeszcze raz klasa. gratuluję.
    pozdrawiam

    ps. Jak będzie potrzeba Ci kogoś do potrzymania blendy to się zgłaszam na ochotnika
    w newsletter wpisany
    Ostatnio edytowane przez cinek85 ; 06-05-2008 o 03:53

  3. #3

    Domyślnie Odp: Portret Ramony Rey - bekstejdż.

    Cytat Zamieszczone przez cinek85 Zobacz posta
    i nawet phantomek się załapał :P

    To moja drżąca ręka operowała kamerą przez całą sesje
    D750 : D800 : D500 : D7200 : AF-S 16-35 4 VR : AF 24-120 4 VR : AF 20 2.8 : AF-S 80-200 2.8 : AF-S 400 2.8 : AF-S 500 4 VR : SB900 : SB800 : WT-4 : UT1
    www.mjagielski.pl www.photoaction.pl

  4. #4

    Domyślnie Odp: Portret Ramony Rey - bekstejdż.

    Cytat Zamieszczone przez phantomek Zobacz posta
    To moja drżąca ręka operowała kamerą przez całą sesje
    Phantomkowi należą się specjalne podziękowania za "kamerowanie".

    I jeszcze ciekawostka: w ostatniej scenie (tam gdzie jesteśmy wszyscy) z prawej strony kadru (z tyłu) stoi Igor Czerniawski - kiedyś lider grupy Aya RL - na pewno kojarzycie "Skórę" - to jego kompozycja.

  5. #5

    Domyślnie Odp: Portret Ramony Rey - bekstejdż.

    Ostatnimi czasy ludzie na forum narzekają, że tu nie ma inicjatyw, tylko o sprzęcie się gada. Jak człowiek pokaże jak coś ciekawego się od kuchni robi to już jakoś nikt tego nie zauważa... W każdym razie Andy_O jeszcze raz gratuluję no i Mateuszowi ręki (cokolwiek by to miało znaczyć :P )

  6. #6

    Domyślnie Odp: Portret Ramony Rey - bekstejdż.

    Andy_O Pełna profesja!

    Gratuluję i pozdrawiam!
    www.bwitek.com

    Nikon F100 + 50mm f1.2, Nikon F100 + MB15 + 105mm f2.8
    Canon's, Mamiya's, Polaroid's

  7. #7

    Domyślnie Odp: Portret Ramony Rey - bekstejdż.

    Po prostu niesamowite

    Nie ma się co dziwić, że na forum gada się o sprzęcie... Co pozostaje totalnym amatorom, takim jak ja?
    Oglądać z zazdrością takie prace jak wyżej pokazane. Podpatrywać technikę z wdzięcznością, że ktoś pokazuje "jak to się robi". A jak przyjdzie się odezwać, to człowiek pisze o sprzęcie, bo o tym choć trochę wie...

    Nikt się nie odzywa bo zapewne większość myśli "rany, do pięt nie dorastam".

    Andy_O - bardzo dziękuję!

  8. #8

    Domyślnie Odp: Portret Ramony Rey - bekstejdż.

    Jeśli chodzi o sam backstage jako taki to chyba najlepiej zrobiony z dotychczasowych Super!

    Stylizacja świetna. I teraz czekamy na zdjęcia bo smaka zrobiłeś

  9. #9

    Domyślnie Odp: Portret Ramony Rey - bekstejdż.

    nie no, rewelka bardzo pozytywny bekstejdz Pozdrowienia dla calej ekipy!
    art.
    jakies tam fotki : trzymać ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym...

  10. #10
    Rozmowny Awatar iahveh
    Dołączył
    03 2007
    Miasto
    Druga gwiazda na prawo, i prosto, aż do poranka
    Posty
    370

    Domyślnie Odp: Portret Ramony Rey - bekstejdż.

    Cóż, tylko pogratulować

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •