Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
  1. #1

    Domyślnie D200 bez histogramów

    Zainstalowałem najnowszy soft do D200, niestety to nic nie dało, w moim aparacie nie ma histogramów. Wydawało mi się, że mam okrojone oprogramowanie, jednak wgrałem wersję 2.0 softu i nadal bez zmian, może po prostu ta opcja jest wyłączona?

  2. #2

    Domyślnie Odp: D200 bez histogramów

    menu odtwarzania (pierwsze u góry), pozycja Display Mode. Zrób ptaszki gdzie chcesz i zaakceptuj done OK.
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  3. #3

    Domyślnie Odp: D200 bez histogramów

    Playback menu - Display Mode - str. 141
    D700, D610 IRIX 15mm, sigma 24/1,4 art, NIKKOR AI 35mm T28-75/2,8, 50/1.8G, 85/1.8D, TAmron 70-300 IS SB900

  4. #4

    Domyślnie Odp: D200 bez histogramów

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    menu odtwarzania (pierwsze u góry), pozycja Display Mode. Zrób ptaszki gdzie chcesz i zaakceptuj done OK.
    Dzięki za pomoc

  5. #5

    Domyślnie Odp: D200 bez histogramów

    ja mam jeszcze jedno.
    gdzie sie wylacza dzwiek potwierdzenia ustawienia ostrosci?
    d200 mam od dzisiaj i za chiny nie moglem tego znalezc
    a zamiast czytac instrukcje poszedlem robic zdjecia :P

  6. #6

    Domyślnie Odp: D200 bez histogramów

    Ustawienia D1 - Beep na OF

  7. #7

    Domyślnie Odp: D200 bez histogramów

    Ustawienia użytkownika - D1, str. 158
    D700, D610 IRIX 15mm, sigma 24/1,4 art, NIKKOR AI 35mm T28-75/2,8, 50/1.8G, 85/1.8D, TAmron 70-300 IS SB900

  8. #8

    Domyślnie Odp: D200 bez histogramów

    Drugi, drugi, ciągle drugi...
    D700, D610 IRIX 15mm, sigma 24/1,4 art, NIKKOR AI 35mm T28-75/2,8, 50/1.8G, 85/1.8D, TAmron 70-300 IS SB900

  9. #9

    Domyślnie Odp: D200 bez histogramów

    Cytat Zamieszczone przez 251kris Zobacz posta
    Drugi, drugi, ciągle drugi...
    no wiesz, jak odpowiadasz dopiero po 9 minutach od zadanego pytania to ślimak jesteś . My tu mamy wysokie standardy
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  10. #10

    Domyślnie Odp: D200 bez histogramów

    Jesli juz jestesmy w temacie histogramu to mialbym takie pytanko, kiedy ustawimy histogram na Higlight ( mrugajace przeswietlenia) to mozemy wtedy przechodzic do kazdego koloru R G B, rozumiem ze caly obraz RGB pokazuje nam przeswietlenie a poco wyszczegolnione jest to na poszczegolne kolory?

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •