Zainstalowałem najnowszy soft do D200, niestety to nic nie dało, w moim aparacie nie ma histogramów. Wydawało mi się, że mam okrojone oprogramowanie, jednak wgrałem wersję 2.0 softu i nadal bez zmian, może po prostu ta opcja jest wyłączona?