Mam nadzieję, że ten topic nie umrze z powodu wyczerpania tematu, gdyż bardzo wielu użytkowników dzięki niemu zdecydowało się na zakup tego szkiełka. Ja do nich także się zaliczam, gdyż od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem tego wspaniałego słoiczka![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami