hurra sa dwa monitory
zasysam
Szukaj
hurra sa dwa monitory
zasysam
A dodali może funkcję ADD NOICE ?? jakoś ostatnio była mi potrzebna a PS wykrzacza mi kompa ...
Pozdrawiam.
Michał 'andar' Wargin :: www.andar.pol.pl
D300, MB-D10, D70s N18-70, N50 1.8D, N70-200 2.8 VR, SB800, SC-29, torby/sakwy DOMKE
Nie ma lekko.Co do korekcji perspektywy/wad to mnie nie boli zanadto (używam raptem dwóch stałoogniskowców), odszumiać też nie odszumiam zanadto bo pracuję w niskich iso. Dla mnie to już prawie ideał. Jakby dołożyli narzędzia łaty/stempla/plastra w tak dobrej formie jak te z Szopy, to... Cóż.
PS killer.
![]()
"The more gear you carry, the less likely you are to make a good photograph" - B. Jensen
Z tego co wyczytalem to posiadacze licencji moga wyslac zaproszenie, ktore wydluza mozliwosc testowania LR 2 przez caly okres beta-testow czyli do pazdziernika.
Jezeli ktos z Was nie wie co zrobic ze swoim zaproszeniem to sie niesmialo polecam.
"Additionally, the Develop module has been updated to provide the ability to correct specific parts of an image without affecting other areas". Czy ktoś mógłby to rozwinąć, jak to się sprawuje i czy jest to wreszcie jakieś narzędzie do selekcji ? Chwilowo nie mogę obadac nowej wersji.
D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
www.SALDAT.pl
Znajde chwilke i zrobie Ci zrzut z ekranow.
Abstrahujac, na pierwszym zdjeciu, czego nie bylo w poprzedniej wersji, jest pokazany monitorek z cyferka 2 (pod przyciskiem Reset). "Z monitorka" mozesz ustawic funkcje drugiego monitora (menu na drugim obrazku) czyli: Grid, Loupe, itd.
D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
www.SALDAT.pl
Skontaktuj się z nami