tak sobie patrze na cenę MB-D10 to w nikonie chyba nie sikali przez miesiąc i na głowę im padło
na ebay znalalem coś takiego http://cgi.ebay.com/Battery-Grip-Pac...QQcmdZViewItem hmm ciekawie to wygląda![]()
Szukaj
tak sobie patrze na cenę MB-D10 to w nikonie chyba nie sikali przez miesiąc i na głowę im padło
na ebay znalalem coś takiego http://cgi.ebay.com/Battery-Grip-Pac...QQcmdZViewItem hmm ciekawie to wygląda![]()
Jedyna widoczna zaleta to dwa przyciski spustowe. A poza tym wyjątkowo szkaradnie wykonane ustrojstwo.
Krzysztof Paszkiewicz
to fakt wygląda trochę szkaradnie![]()
Szkaradnie? Potwornie szkaradnie!![]()
Slowo 'szkaradnie' ma za mala moc zeby opisac ten wynalazek- ale jak dziala... ciekawe czy Delta cos szykuje [a moze juz przyszykowala?] bo 900pln za gripa to troszke sporo... mam nadzieje, ze chociaz u mnie cena szybko spadnie w dol, bo tez niezbyt przyjemna aktualnie
![]()
Ekstra.
Grip bez kolek, tylko ze spustem - po prostu super...
Do tego w formie cegły - jesteś pewny że tego chcesz?![]()
D3Hs, N50/1.2 G, SB-1000 + platynowy stołek
a ja nigdzie nie pisałem że chcę to kupić bo chyba nawet za free bym tego nie przykręcił
ale czekam na jakąś sensowną alternatywę lub konkretny spadek cen MB-D10![]()
Witam wszystkich!
Staram się sikac kiedy trzeba ale czasem system zdrowego rozsądku się zawiesi!
Kupiłem orginał i jestem b.zadowolony.O jednej sprawie trzeba pamiętac,spust w MB-D10 zbyt dużo (jak dla mnie)
wystaje i jest zbyt miękki.Przy zdjęciach poz.trzeba pamiętac o wyłączaniu.Szufladka na akumulator powinna
po przekręceniu blokady lekko odskoczyc .Niestety trzeba się mocowac a nie ma jak złapac.
Zamiennik z ebaya ma jedną jedyną zaletę -cenę! A swoją drogą co w orginale tyle kosztuje poza pazernością.
Idę odcedzic kartofelki żby mi nie padło na głowe. Pozdrawiam Marian
Skontaktuj się z nami