Close

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 63

Wątek: Jaki plecak ?

  1. #51

    Domyślnie

    No to zycze tylko udanej pogody przy korzystaniu z plecaka

  2. #52

    Domyślnie

    miałem w nova ten pokrowiec i nigdy mi się nie przydał, sam materiał z którego lowepro robi swoje wyroby ce****e się imho wystarczającą wodoodpornością.
    D200 / D3200 / D610 || Nikkor 18-35|| Nikkor 24-70 AFS 2.8G || Nikkor 50 1.8D || SB-800 ||

  3. #53

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KJO Zobacz posta
    ... sam materiał z którego lowepro robi swoje wyroby ce****e się imho wystarczającą wodoodpornością.
    Niestety nie. Juz to przeszedlem. A suszenie torby trwa wieki.

  4. #54

    Domyślnie

    Witam,
    To mój debiut na tym forum, ale chciałem wtrącić w temacie.
    Sam ostatnio poszukuję czegoś, gdzie zmieści sie laptop (choć w moim przypadku to nie jest warunek konieczny), gdzie oprócz aparatu ze szkłem schowam spokojnie jeszcze z jedno, dwa inne szkiełka, lampę i zmieści się jeszcze pojemnik z kanapkami. A do plecaka da się czasem przytwierdzić i statyw. Ostatnio w sklepie oglądałem i tykałerm plecaczek: APOLLO TRAVELLER. Może ktoś z szanownych forumowiczów miał z tym jakąś styczność? Plecak wygląda solidnie i do tego cenę ma dość przystępną...
    http://www.fotozakupy.pl/sklep/page/...t/product/6767
    Niestety nie miałem ze sobą swojego "malucha" D40, więc nie wiem jak się sprawuje po zapakowaniu, ale ma osobną kieszeń na laptopa, osobną z przegrodami na sprzęcik i ma trzecią mniejszą na gadźety, dokumenty, piwo też się powinno weń zmieścić.

    Jakby ktoś już miał z nim do czynienia i może się podzielić wrażeniami, to proszę i kilka zdań na temat.

    Pozdrawiam

  5. #55
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2007
    Miasto
    Lublin,Lodz,Londyn
    Posty
    56

    Domyślnie

    Hey

    Podlacze sie do watku szukam plecaka na aparat i myslalem o LowePro FastPack 350 - ale:

    1.ten plecak nie ma zabezpieczenia przed deszczem - czyli co sprzet bedzie plywal przy pierwszej ulewie ?
    2. brakuje mi tam mocowania na statyw a nawet malutki statyw chyba nie wejdzie do plecaka...

    Probowal ktos kiedys zmiescic maly statyw ( do 40cm po zlozeniu ) do kieszeni na laptopa jak to sie sprawdza ?

    Yedrzey

  6. #56

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yedrzey Zobacz posta
    Hey

    Podlacze sie do watku szukam plecaka na aparat i myslalem o LowePro FastPack 350 - ale:

    1.ten plecak nie ma zabezpieczenia przed deszczem - czyli co sprzet bedzie plywal przy pierwszej ulewie ?
    2. brakuje mi tam mocowania na statyw a nawet malutki statyw chyba nie wejdzie do plecaka...

    Probowal ktos kiedys zmiescic maly statyw ( do 40cm po zlozeniu ) do kieszeni na laptopa jak to sie sprawdza ?

    Yedrzey
    Statyw da sie zamocować na szelkach od tego plecaka

  7. #57
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2007
    Miasto
    Lublin,Lodz,Londyn
    Posty
    56

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rychu_cmg Zobacz posta
    Statyw da sie zamocować na szelkach od tego plecaka
    A moglbys wrzucic fotke takiego mocowania??? Bo producent czegos takiego chyba nie przewidzial?
    Bo czytalem i tym plecaku dosc dlugie referaty ale na koncu zwykle, jest dopiesek tylko statywu nie ma jak wziac...

    I jeszcze pytanko o wielkosc bo widzilaem fotki Fastpack 250 i on jest bez pasa na biodra. Natomiast 350 ma juz ten pasek. Wobec tego pytanie jak duzy jest 350? Czy to wyglada jak plecak turystyczny? Nigdzie nie widzialem fotki ktora by oddala jakos jego skale gdyby ktos mogl takowa zrobic np. obok butelki 1.5L to byloby super.
    Bo niektore fotki przedstawiaja ten plecak tak, ze wyglada jak takiej sredniej wielkosci plecak... Chce go uzywac podczas pieszych wycieczek calodniowych po miescie wiec nie mozebyc za duzy.

    Yedrzey
    Ostatnio edytowane przez Yedrzey ; 25-02-2008 o 17:21

  8. #58

    Domyślnie

    ciężko żeby był z jednej strony mały a z drugiej pojemny, do 350tki do górnej kieszeni wchodzi komplet 3x bluzka, skarpetki, gacie + spodnie na zmianę. Testowałem dla jednego z forumowiczów to. Butelka 1,5 wchodzi na płask czyli szerokość tego plecaka jest trochę większa od butelki 1,5l.


    BTW też bym poprosił zdjęcia z założonym statywem na niego bo ja za chiny nie wiem jak tam statyw podczepić. Do komory laptopowej to może monopod wejdzie, ona jest za mała na statyw
    D200 / D3200 / D610 || Nikkor 18-35|| Nikkor 24-70 AFS 2.8G || Nikkor 50 1.8D || SB-800 ||

  9. #59

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cobrix Zobacz posta
    Witam,
    To mój debiut na tym forum, ale chciałem wtrącić w temacie.
    Sam ostatnio poszukuję czegoś, gdzie zmieści sie laptop (choć w moim przypadku to nie jest warunek konieczny), gdzie oprócz aparatu ze szkłem schowam spokojnie jeszcze z jedno, dwa inne szkiełka, lampę i zmieści się jeszcze pojemnik z kanapkami. A do plecaka da się czasem przytwierdzić i statyw. Ostatnio w sklepie oglądałem i tykałerm plecaczek: APOLLO TRAVELLER. Może ktoś z szanownych forumowiczów miał z tym jakąś styczność? Plecak wygląda solidnie i do tego cenę ma dość przystępną...
    http://www.fotozakupy.pl/sklep/page/...t/product/6767
    Niestety nie miałem ze sobą swojego "malucha" D40, więc nie wiem jak się sprawuje po zapakowaniu, ale ma osobną kieszeń na laptopa, osobną z przegrodami na sprzęcik i ma trzecią mniejszą na gadźety, dokumenty, piwo też się powinno weń zmieścić.

    Jakby ktoś już miał z nim do czynienia i może się podzielić wrażeniami, to proszę i kilka zdań na temat.

    Pozdrawiam
    http://www.allegro.pl/item314955049_...el_super_.html tutaj jest taki sam tylko, że taniej

    Szukam plecaka do laptopa z komorą foto. Chyba się skuszę na ten. Czy wiesz może jak do niego przymocować statyw? Bo cena bardzo kusząca.

  10. #60

    Domyślnie

    Dam kilka zdjęć tego plecaka. Butelka która stoi przy tym plecaku to oczywiście 5 litrowa mineralka made in Biedronka. Niestety nie mam statywu i większej ilości szkieł niż to jedno w stopce dlatego nie moge pokazać jak wygląda plecak po maksymalnym załadowaniu. Plecak powinien pomieścić przykładowo: D200+ grip + 80-200 + KIT + Lampa + rezerwowe body bez gripa to przebudowaniu jednej z komór na sprzęt ( z 2 lewych lub 2 prawych robimy jedna komorę)










Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •