bardzo fajny plecak, do 350siatki wchodzi sprzet klasy d3 z podpietym 70-200, do tego zmiescisz ze 2-3 obiektywy i lampe. wcisniesz laptopa a u gory znajdzie sie miejsce na ksiazke/kanapke, koszulke, spodnie dresowe i trampki. Ja mam zreguly tak ze spedzam na miescie caly dzien wiec czesto koncze dzien na treningach/silowni wiec ta torba mi super pasuje.
co do wodoszczelnosci, torba jest zrobiona z dosc odpornych tworzyw i jezeli nie planujesz stac godzine na ulewie to bedzie ok, zwykly deszcz, przejscie z miejsca na miejsce i nic nie grozi twojej torbie. Wiem z doswiadczenia bo dzis akurat lalo i jak dotarlem do celu to tylko przetarlem torbe i sladu po deszczu nie bylo.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami