Szukaj
Butelka 1,5L wejdzie też na styk i do górnej komory - na płasko położyć, to akurat daje sie zapiąć ekspres. To tak celem pokazania rozmiaru, bo faktycznie miejsce na butelkę jest z boku plecaka. Mniejsze butelki wejdą bez problemu. Sprawdzałem taką turystyczną kurtkę przeciwdeszczową - spokojnie wchodzi i jest jeszcze miejsce na jakieś kanapki, piwo etc (przynajmniej w wersji 200).
Gorzej - Instytut Chemii Organicznej PAN![]()
L166B | F80 | F65 | OM20 | D300 | N50/1.8 | N12-24/4 | T90/2.8 DI | S30/1.4 | F85/1.4 | takie tam...
"How do you feel about women's rights? I like either side of them."
D200 / D3200 / D610 || Nikkor 18-35|| Nikkor 24-70 AFS 2.8G || Nikkor 50 1.8D || SB-800 ||
Czyli warto kupic tego Fastpacka 350? Marwi mnie tylko ta komora trzecia... Laptop powinien wejsc - ja mam 15 cali a bede zmienila na jeszcze mniejszy. Sprzetu foto naraize za wiele nie mamwiec tym sie tez nie martwie.
Czy ktos moze strzelic 2-3 zdjecia jak sie faktycznie prezentuje ta trzecia komora?
Czy ten plecak jest wiekszy w porownaniu z modelem Naneu Pro K3L, albo LP Compudeypack?
Ostatnio edytowane przez KJO ; 15-02-2008 o 20:58
D200 / D3200 / D610 || Nikkor 18-35|| Nikkor 24-70 AFS 2.8G || Nikkor 50 1.8D || SB-800 ||
KJO w górnej komorze nie masz odpinanego piórnika (przynajmniej tak to wygląda)? ja do swojego dostałem.
Skontaktuj się z nami