Dziś przeszedłem się z torbą trochę po ulicy.
Wziąłem cały asortyment, żeby zobaczyć, jak mi się będzie chodziło.
Zapiąłem też monopoda.
Po 10 minutach marszu, strasznie zaczęła mnie boleć ręka.
Przełożyłem pasek na ramię, tak że cały ciężar spoczął w innym miejscu i dało się żyć.
Zastanawia mnie tylko, na jakiej wysokości nosi się taką torbę, po przy tym ustawieniu paska, jakie było "od nowości" torbę miałem na wysokości pasa
Niestety, pasek trochę się wpijał, nie jest za wygodny, choć ten z Novy 4 nie był dużo lepszy.
Przez górny otwór bez trudu wyciągam obiektyw, a gdyby body nie miało założonego gripa, to i body dało by się wyciągnąć.
Monopod trzymał się dobrze, dość stabilnie.
Tak jak pisałem, zastanawia mnie, na jakiej wys. takie torby się nosi.
Niby nazywa się je "biodrówki" ale nie jestem do końca pewien.
No i co muszę przyznać, że pas jest dość długi.
Ja przy wzroście 187 cm miałem torbę opuszczoną poniżej pasa.
Sądzę, że to kwestia przyzwyczajenia.
Jednak zmiana z Novy na tą to skok jak z D70 na D200
Wydaje mi się, że nie będzie źle.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami