[quote=PaSkal;565896]Rozmywamy się...
Gdy widzę jak pół wyświetlacza mryga na czarno, wiem że mimo wszystko spepszyłem ekspozycję i powinienem nacisnąć spust jeszcze raz, z odpowiednią poprawką.
Po co potem "ratować", jak można spróbować zrobić dobrze na miejscu?
To właśnie wielka zaleta syfry.[/quote
![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami