Close

Strona 5 z 12 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 113

Wątek: Ptaki tomajk'a

  1. #41

    Domyślnie

    No szpak przecudnej urody a do tego wypchany mocno, albo napuszył się chłopak bo zmarźnięty

    A powiedz mi proszę, czy on ma tu i ówdzie takie lekko zielonkawe pióra, czy znowu mnie mój głupi monitor w jajo robi?

    Jak zwykle superek
    gratuluję
    Pozdrawiam
    Maja

  2. #42

    Domyślnie

    Twój monitor został,chyba,zaniedbany......nieco..
    Pzdr
    Andrzej
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  3. #43

    Domyślnie

    No wypraszam sobie! Czyściutki jest jak łza tylko "gupi" jakiś chyba!
    Naprawdę widzę czarne wpadające w zieleń pióra na szczycie skrzydła i części piersi ptaka...?
    Pozdrawiam
    Maja

  4. #44

    Domyślnie

    Ok,Ok,Ok,.......to mój,bo i świstak zawija...w tle........
    Pzdr
    Andrzej
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  5. #45

    Domyślnie

    ouh, co tu pisać - żałuję że dopiero teraz zauważyłem ten wątek :P

    z tego co tutaj widzę to hmm.. nie mogę się doczekać wizyty u Ciebie
    Zapraszam Michał Klimont
    Tutaj nie radzę zaglądać: Click
    [/I]

  6. #46

    Domyślnie

    MajaS Czy chodzi ci o TE zielone piórka.
    10.
    Szpaki tak mają, że są kolorowe a wyglądają jak smoluchy.

    Ach dorzucę jeszcze myszaka.
    11.
    http://www.krupienko.pl/galeria/

  7. #47

    Domyślnie

    Nooo,teraz dałeś okaza..........fakt ,pióreczka mu się fantastycznie mienią.....jak Maja chce,to niech będzie że na zielono....
    Pzdr
    Andrzej
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  8. #48

    Domyślnie

    Tomek , wiosna idzie, szpaki zlecialy

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurek1906 Zobacz posta
    Tomek , wiosna idzie, szpaki zlecialy
    Oby nie, troszkę ptaków na śniegu do kolekcji by się przydało.
    One chyba uciekają przed zimą na południe a u mnie miały tylko tankowanie
    http://www.krupienko.pl/galeria/

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomajk Zobacz posta
    MajaS Czy chodzi ci o TE zielone piórka.
    No dokładnie! czyli jednak są zielone,.... hura hura nie jestem daltonistką, a ni nie wyrzuciałam w błoto kasiory kupując swój monitor! hura
    Szpaki piękne i chyba faktycznie im trochę chłodno bo wyglądają jak ja w puchowej kurtce
    ...a ten z nr 10 jest przy tym tak fajnie pstrokaty, że przy ujęciu z przodu dziób mu się zlewa z tą pstrokacizną



    Andrzej! A Ty zwracaj honor i zmień sobie monitor, skoro Twój nie pokazuje że mienią się na zielono
    Pozdrawiam
    Maja

Strona 5 z 12 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •