Witam.
Pojawiło się COŚ w LGszkło raczej czyste, zmieniłem na innne i jest to samo. Co to może być?? HELP!!!
Szukaj
Witam.
Pojawiło się COŚ w LGszkło raczej czyste, zmieniłem na innne i jest to samo. Co to może być?? HELP!!!
NIKON
Syfy na matrycy. Gruszka nr. 7 powinna pomóc.
Było tego już troche.
NIKON D80 , EM | MB D80 | N18-135 | N50 1.8 | N70-300VR | T80-200 | S15 2.8 | S500 6.3 | TC x2 | SB 600 |
Tak, tylko sprawdz czy gruszka jest bez talku. Większe babole powinny zniknąć.
NIKON D80 , EM | MB D80 | N18-135 | N50 1.8 | N70-300VR | T80-200 | S15 2.8 | S500 6.3 | TC x2 | SB 600 |
Nie ma sprawy. Poszukaj na forum było wiele o czyszczeniu matrycy, albo Google. Ja większe syfy wydmu****e gruchą a do mniejszych się przyzwyczaiłem.
NIKON D80 , EM | MB D80 | N18-135 | N50 1.8 | N70-300VR | T80-200 | S15 2.8 | S500 6.3 | TC x2 | SB 600 |
A w razie co polecam ściągnąć GIMPa i wystemplować tego śmiecia.
Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5
btw, horyzont trochę w lewo leci :P
Skontaktuj się z nami