Witam.
Pojawiło się COŚ w LGszkło raczej czyste, zmieniłem na innne i jest to samo. Co to może być?? HELP!!!
Szukaj
Witam.
Pojawiło się COŚ w LGszkło raczej czyste, zmieniłem na innne i jest to samo. Co to może być?? HELP!!!
NIKON
Syfy na matrycy. Gruszka nr. 7 powinna pomóc.
Było tego już troche.
NIKON D80 , EM | MB D80 | N18-135 | N50 1.8 | N70-300VR | T80-200 | S15 2.8 | S500 6.3 | TC x2 | SB 600 |
Tak, tylko sprawdz czy gruszka jest bez talku. Większe babole powinny zniknąć.
NIKON D80 , EM | MB D80 | N18-135 | N50 1.8 | N70-300VR | T80-200 | S15 2.8 | S500 6.3 | TC x2 | SB 600 |
Nie ma sprawy. Poszukaj na forum było wiele o czyszczeniu matrycy, albo Google. Ja większe syfy wydmu****e gruchą a do mniejszych się przyzwyczaiłem.
NIKON D80 , EM | MB D80 | N18-135 | N50 1.8 | N70-300VR | T80-200 | S15 2.8 | S500 6.3 | TC x2 | SB 600 |
Skontaktuj się z nami