Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Matryca...?

  1. #1

    Domyślnie Matryca...?

    Witam.
    Pojawiło się COŚ w LG szkło raczej czyste, zmieniłem na innne i jest to samo. Co to może być?? HELP!!!
    NIKON

  2. #2

    Domyślnie

    Syfy na matrycy. Gruszka nr. 7 powinna pomóc.
    Było tego już troche.
    NIKON D80 , EM | MB D80 | N18-135 | N50 1.8 | N70-300VR | T80-200 | S15 2.8 | S500 6.3 | TC x2 | SB 600 |

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gacek80 Zobacz posta
    Syfy na matrycy. Gruszka nr. 7 powinna pomóc.
    Było tego już troche.
    Czyli lustro w górę i dajemy ...?
    NIKON

  4. #4

    Domyślnie

    Tak, tylko sprawdz czy gruszka jest bez talku. Większe babole powinny zniknąć.
    NIKON D80 , EM | MB D80 | N18-135 | N50 1.8 | N70-300VR | T80-200 | S15 2.8 | S500 6.3 | TC x2 | SB 600 |

  5. #5

    Domyślnie

    Dziękuję
    NIKON

  6. #6

    Domyślnie

    Nie ma sprawy. Poszukaj na forum było wiele o czyszczeniu matrycy, albo Google. Ja większe syfy wydmu****e gruchą a do mniejszych się przyzwyczaiłem.
    NIKON D80 , EM | MB D80 | N18-135 | N50 1.8 | N70-300VR | T80-200 | S15 2.8 | S500 6.3 | TC x2 | SB 600 |

  7. #7

    Domyślnie

    A w razie co polecam ściągnąć GIMPa i wystemplować tego śmiecia.
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  8. #8

    Domyślnie

    btw, horyzont trochę w lewo leci :P
    skład zastrzeżony!
    Fotografie są jak cebula - mają warstwy.

    www.piotrkordula.prv.pl

  9. #9

    Talking

    Cytat Zamieszczone przez krootki Zobacz posta
    btw, horyzont trochę w lewo leci :P
    On nie leci, on taki jest... Zdjęcie poglądowe na syfy <talking>
    NIKON

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gacek80 Zobacz posta
    Nie ma sprawy. Poszukaj na forum było wiele o czyszczeniu matrycy, albo Google. Ja większe syfy wydmu****e gruchą a do mniejszych się przyzwyczaiłem.

    Pomogło - uff
    NIKON

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •