a dla mnie Andreas H. Bitesnichhttp://www.bitesnich.com/index2.html
Szukaj
a dla mnie Andreas H. Bitesnichhttp://www.bitesnich.com/index2.html
Moi mistrzowie:
Kiedyś Manuel Librodo Jr
Potem był Gary Kapluggin w połączeniu ze Stanem Schutze
A obecnie.. Stuart Weston.
Czy są tacy fotografowie, którzy zajmują się wulkanmi albo robią zdjęcia trąbom powietrznym
D7000
N 35 1.8 DX l T 12-24 4 l T
takie coś wyszperałem na flikrze
| D700 | Tamron 17-35 | N10.5 2/8 | N50 1/4 | N85 1/8 | N80-200 2/8 | SB 900 |
www.oql.pl
Michael Kenna - choć nie w 100%. Od mrocznych krajobrazów (ostatnie prace) wolę te minimalistyczne - na przykład takie cuś.
heheh. to samo miałem na myśli szukając na stronach linka do "IMAGES", "PICTURES" lub "GALLERY".....
po co komu intro na stronie z fotkami!?!?!?!?
ehhh..... to może napiszemy ten poradnik?? chociaż do kilku z w/w stron
ps. Moim Mistrzem (Nauczycielem) jest tak samo jak Kolegi jakubs- ŚWIATŁO..... bez dwóch zdań..... a tak poza tym jest kilkaset osób które trudnią się fotografowaniem, a ich fotki są ciekawe..... i pobudzają moją wyobraźnię.....
ot. np. Nasz Kolega z Forum - Marcin Stawiarz....
edit: przeglądałem raz jeszcze wątek i nie dopatrzyłem się jednego bardzo ważnego nazwiska..... Anne Geddes
Czy jest na forum ktoś kto nie widział ani jednej fotki tej Pani?!? Chyba nie ma![]()
Ostatnio edytowane przez bachol ; 23-11-2007 o 11:31
D200+N 50mm f/1.8+SB-800.
o a to ciekawostkaswoją drogą to proponuje tu rzucić okiem też o Tobie mowa:
http://www.fotoarts.pl/swietny-reportaz-t13194.html
http://www.obiektywni.pl/autorzy/aut...57-0-0-0-0.php
photoandmore pl - to oszuści.
Skontaktuj się z nami