Close

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 53
  1. #31

    Domyślnie

    Facet jest świetny, jeśli chodzi o taką fotografię przyrody: http://www.nickbrandt.com/popup.html !

    Ciekawostką jest, że koleś biega po safari z Pentaxem 67, który jest ciężki, wielki itp.
    "Wolność twojej pięści musi być ograniczona bliskością mojego nosa."

  2. #32

    Domyślnie

    pomijam zdjecia ale do obslugi wiekszosci stron potrzebna jest kilkustronnicowa instrukcja
    wnerwiaja mnie wodotryski na stronach mistrzow i niewiele obejrzalem

  3. #33

    Domyślnie

    Podobny wątek jakiś czas temu założył kolega swiatlo, niestety szybko odszedł w zapomnienie.
    http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=18587
    Fujifilm X-E3 23/2

  4. #34

  5. #35

    Domyślnie

    www.fotoart.pl moze nie mistrz ale bardzo lubie jego fotografie i staram sie brac z niego przyklad

  6. #36

    Domyślnie

    Jim Brandenburg, Nick Brandt

  7. #37
    Ręcznie robione przeze mnie noże
    Zapraszam do oglądania i zakupu.
    http://hols-knives.blogspot.com/

  8. #38

  9. #39

    Domyślnie

    Najbardziej lubie lanszafty, i te dwie galerie zrobily na mnie najwieksze wrazenie
    http://www.wildthingsphotography.com/
    http://wandzelphoto.com
    60D+ 10-200 f3.5 IS USM|Travelphoto
    Semper in altum

  10. #40

    Domyślnie

    Helmut Newton ofkors - nie wiem tylko dlaczego nikt go wcześniej nie wymienił
    | D700 | Tamron 17-35 | N10.5 2/8 | N50 1/4 | N85 1/8 | N80-200 2/8 | SB 900 |
    www.oql.pl

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •