Facet jest świetny, jeśli chodzi o taką fotografię przyrody: http://www.nickbrandt.com/popup.html !
Ciekawostką jest, że koleś biega po safari z Pentaxem 67, który jest ciężki, wielki itp.
Szukaj
Facet jest świetny, jeśli chodzi o taką fotografię przyrody: http://www.nickbrandt.com/popup.html !
Ciekawostką jest, że koleś biega po safari z Pentaxem 67, który jest ciężki, wielki itp.
"Wolność twojej pięści musi być ograniczona bliskością mojego nosa."
pomijam zdjecia ale do obslugi wiekszosci stron potrzebna jest kilkustronnicowa instrukcja
wnerwiaja mnie wodotryski na stronach mistrzow i niewiele obejrzalem
Podobny wątek jakiś czas temu założył kolega swiatlo, niestety szybko odszedł w zapomnienie.
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=18587
Fujifilm X-E3 23/2
www.fotoart.pl moze nie mistrz ale bardzo lubie jego fotografie i staram sie brac z niego przyklad
Steve McCurry http://www.stevemccurry.com/main.php
Najbardziej lubie lanszafty, i te dwie galerie zrobily na mnie najwieksze wrazenie
http://www.wildthingsphotography.com/
http://wandzelphoto.com
Helmut Newton ofkors - nie wiem tylko dlaczego nikt go wcześniej nie wymienił![]()
| D700 | Tamron 17-35 | N10.5 2/8 | N50 1/4 | N85 1/8 | N80-200 2/8 | SB 900 |
www.oql.pl
Skontaktuj się z nami