Szukaj
fx i 10,5; 85; 14-24; 24-70; 80-200 af-s; SB-600 i 900
Arcimowicz to świetny i doceniany na całym świecie fotograf.
Mój kumpel miał okazje bliżej się z nim zapoznać.
Szkoda, że canonier
Dla mnie zdecydowany numer 1 - Dave Black http://www.daveblackphotography.com/
Jednak lubię też:
Marka Ognia http://ogien.ownlog.com/
Tomka Golę http://fikcja.pl/
D90 | 10-20 16-85 18-70 | SB-28 | Olympus XA2 Smiena Symbol
Góry i inne
Ten gość to miał oko!!!!
http://www.elliotterwitt.com/lang/en/index.html
Elliot Erwitt - mój MISTRZ !!!Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
james nachtwey
i oczywiscie Bresson, ale widzę, że już wymieniony![]()
http://www.obiektywni.pl/autorzy/aut...57-0-0-0-0.php
photoandmore pl - to oszuści.
Tu sobie co jakiś czas gromadzę linki do mistrzów. Oczywiście jest to kropla w morzu!
http://www.dhost.info/koziak/forum/v...cab929b8bf5d11
A tu można zobaczyć kawał dobrego fotoreportażu:
http://www.digitaljournalist.org/
Odchodzę trochę od tematu, ale już dawno powinno być na forum miejsce z odpowiednio posegregowanymi linkami (przyroda, moda, reportaż itd.). Jak sobie pomyslę ile perełek jest w sieci a ja ich jeszcze nie widziałem to coś mnie sciska w środku.
Ostatnio edytowane przez koziak ; 16-11-2007 o 20:23
Elliot Erwitt - mój MISTRZ !!!Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
tu mało znany ale bardzo dobry pan: http://pad.alkos.info/
http://www.obiektywni.pl/autorzy/aut...57-0-0-0-0.php
photoandmore pl - to oszuści.
Put some fun between your legs
-ride a horse
No to ja dorzucam
Joanna Jonientz
http://www.joannajonientz.de/
Stuart Vesty ( nawet nie moge sobie wyobrazic jego zbiorow zdjec)
http://www.vesty.com/
Jakby sie tak zastanowic, to moge wymieniac i wymieniac...
Put some fun between your legs
-ride a horse
Moim mistrzem jest światło... nic nie zastąpi mi światła... światło to poczatek i koniec fotografii.. jestem jego nieudolnym uczniem i zawsze pozostanę...
Tomaszczuk.
"Możesz mnie okraść, zagłodzić, zbić a nawet zabić, ale mnie nie zanudzaj"
Skontaktuj się z nami