Close

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 53
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natura2008 Zobacz posta
    Bardzo fajny wątek! Może by go można było gdzieś przypiąć, aby nie zaginął?
    Bardzo dobry pomysł.
    fx i 10,5; 85; 14-24; 24-70; 80-200 af-s; SB-600 i 900

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez turbo Zobacz posta
    Marek Arcimowicz http://www.arcimowicz.com
    Arcimowicz to świetny i doceniany na całym świecie fotograf.
    Mój kumpel miał okazje bliżej się z nim zapoznać.
    Szkoda, że canonier

    Dla mnie zdecydowany numer 1 - Dave Black http://www.daveblackphotography.com/

    Jednak lubię też:
    Marka Ognia http://ogien.ownlog.com/
    Tomka Golę http://fikcja.pl/
    D90 | 10-20 16-85 18-70 | SB-28 | Olympus XA2 Smiena Symbol
    Góry i inne

  3. #23

    Domyślnie Elliot Erwitt

    Elliot Erwitt - mój MISTRZ !!!
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  4. #24

    Domyślnie

    james nachtwey
    i oczywiscie Bresson, ale widzę, że już wymieniony

  5. #25

    Domyślnie

    Tu sobie co jakiś czas gromadzę linki do mistrzów. Oczywiście jest to kropla w morzu!
    http://www.dhost.info/koziak/forum/v...cab929b8bf5d11

    A tu można zobaczyć kawał dobrego fotoreportażu:
    http://www.digitaljournalist.org/

    Odchodzę trochę od tematu, ale już dawno powinno być na forum miejsce z odpowiednio posegregowanymi linkami (przyroda, moda, reportaż itd.). Jak sobie pomyslę ile perełek jest w sieci a ja ich jeszcze nie widziałem to coś mnie sciska w środku.
    Ostatnio edytowane przez koziak ; 16-11-2007 o 20:23
    Elliot Erwitt - mój MISTRZ !!!
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #26

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez W.K. Zobacz posta
    Steve Bloom http://www.stevebloom.com/index.php
    Pozdro
    Wlodek
    NIESAMOWITE!!!!

    szkoda ze tylko 4 zdjecia koni ma, ale to konie CARMAGUE!!! ;o
    Put some fun between your legs
    -ride a horse


  8. #28

    Domyślnie

    No to ja dorzucam

    Joanna Jonientz
    http://www.joannajonientz.de/

    Stuart Vesty ( nawet nie moge sobie wyobrazic jego zbiorow zdjec )
    http://www.vesty.com/


    Jakby sie tak zastanowic, to moge wymieniac i wymieniac...
    Put some fun between your legs
    -ride a horse


  9. #29

    Domyślnie

    Moim mistrzem jest światło... nic nie zastąpi mi światła... światło to poczatek i koniec fotografii.. jestem jego nieudolnym uczniem i zawsze pozostanę...

  10. #30

    Domyślnie

    Tomaszczuk.
    "Możesz mnie okraść, zagłodzić, zbić a nawet zabić, ale mnie nie zanudzaj"

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •