Zdecydowanie: Henri Cartier-Bresson
Jedno z najlepszych jego zdjec:
Szukaj
Zdecydowanie: Henri Cartier-Bresson
Jedno z najlepszych jego zdjec:
Wojtek Wieteska .. ten kolo na tyle mnie inspiruje, że zastanawiam sie czy nie sprzedac całego nikonowskieg shitu i nie kupic sobie jak Wojtek Mamiya 7 II ...
Tomasz Tomaszewski - konsultant NG , fotografik , podróżnik , dziennikarz.
D70 Sebastian Grodzicki
Skype "groseb"
gg 1519367
ja za SaintHenri Cartier-Bresson
![]()
pozdrawiam
JELO
F100 /F50 /D90 /NIKKOR 35-80,18-105, 20, 50, SIGMA 100-300
steve bloom jak on robi takie zdjęćia?? bez komputerowego retuszu?
a co tam mialoby byc retuszowane?Zamieszczone przez cwieku
z punktu widzenia sprzetu to tylko kwestia dobrego teleobiektywu i heja! choc gwozdziem programu jest tu sam fotograf
EDIT: przyrode, w jeszcze bardziej odjazdowych klimatach mozna jeszcze zobaczyc u Jima Brandenburga: http://www.jimbrandenburg.com
akustyk.fc.pl albo tez bartrozanski@flickr
ja trochę specificznie bo w tematyce górsko podróżniczo wspinaczkowej:
Marek Arcimowicz http://www.arcimowicz.com
Dawid Kaszlikowski www.studiowspin.com.pl
ponadto Peter Mathis i Rainer Eder.
Sony A5100 | SEL16 2.8 | Kiedyś: Nikon FX i stałek kilka który niepotrzebnie sprzedałem
Bardzo fajny wątek! Może by go można było gdzieś przypiąć, aby nie zaginął?
Ostatnio przez przypadek trafiłem na zdjęcia Kevina Farrella http://photo.net/photos/kevinconroyfarrell
Polecam! - Bardzo ciekawe portrety b/w.
D80
Skontaktuj się z nami