Close

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 53
  1. #11

    Domyślnie

    Zdecydowanie: Henri Cartier-Bresson


    Jedno z najlepszych jego zdjec:


  2. #12

    Domyślnie

    Wojtek Wieteska .. ten kolo na tyle mnie inspiruje, że zastanawiam sie czy nie sprzedac całego nikonowskieg shitu i nie kupic sobie jak Wojtek Mamiya 7 II ...

  3. #13

    Domyślnie

    Tomasz Tomaszewski - konsultant NG , fotografik , podróżnik , dziennikarz.
    D70 Sebastian Grodzicki
    Skype "groseb"
    gg 1519367

  4. #14

    Domyślnie

    ja za Saint Henri Cartier-Bresson
    pozdrawiam
    JELO
    F100 /F50 /D90 /NIKKOR 35-80,18-105, 20, 50, SIGMA 100-300

  5. #15

  6. #16

    Domyślnie

    steve bloom jak on robi takie zdjęćia?? bez komputerowego retuszu?

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cwieku
    steve bloom jak on robi takie zdjęćia?? bez komputerowego retuszu?
    a co tam mialoby byc retuszowane?

    z punktu widzenia sprzetu to tylko kwestia dobrego teleobiektywu i heja! choc gwozdziem programu jest tu sam fotograf

    EDIT: przyrode, w jeszcze bardziej odjazdowych klimatach mozna jeszcze zobaczyc u Jima Brandenburga: http://www.jimbrandenburg.com

  8. #18

    Domyślnie

    ja trochę specificznie bo w tematyce górsko podróżniczo wspinaczkowej:
    Marek Arcimowicz http://www.arcimowicz.com
    Dawid Kaszlikowski www.studiowspin.com.pl
    ponadto Peter Mathis i Rainer Eder.
    Sony A5100 | SEL16 2.8 | Kiedyś: Nikon FX i stałek kilka który niepotrzebnie sprzedałem

  9. #19

    Domyślnie

    Bardzo fajny wątek! Może by go można było gdzieś przypiąć, aby nie zaginął?

    Ostatnio przez przypadek trafiłem na zdjęcia Kevina Farrella http://photo.net/photos/kevinconroyfarrell
    Polecam! - Bardzo ciekawe portrety b/w.
    D80

  10. #20

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •