witam wszystkich
kupiłem d 70s nową poza granicami kraju w zółtkach okazało się ze czasami w nich są problemy z ostrością dałem do poprawienia do nikona w stolycy oddali było juz ok ale ostatnio sprzedałem go
sam nim zrobiłem niecełe 2 tys zdjęć a właśnie dowiedziałem się że w liczniku aparatu jest 13 tys ...
w aparacie tez jest licznik kazdy wie od kupna zrobiłerm niecałe 2 tys dlaczego teraz pokazuje 13tys czy jest jakies wytłumaczenie???
kupiłem nowy aparat? numery z serwisu się zgadzają to ten sam...
to niemożliwe żeby mi w serwisie napstrykali tyle zdjęć po co ale może jakiś bląd się wdarł do oprogramowania?
czy to możliwe?
pomocy bo wychodzi że oszukałem klienta!!!
aparat nawet najmniejszej ryski nie ma jakbym zrobił 13 tys to chyba musiałbym przez filię nim robić w rękawiczkach
Pomocy!!!!
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami