Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: "pomocy"

  1. #11

    Domyślnie

    Śmiejcie się, śmiejcie
    a ja na prawdę sama sobie coś takiego zrobiłam.
    Akurat nie w D70. Włożyłam do 8800 kartę ze zdjęciami
    z 5700 i nie pomogło później żadne formatowanie, resety.
    Pozdrawiam Beata

    D300, D70s, N17-55, N80-200, T100/2.8, N50/1.8, SB-800, Raynox 250,

  2. #12
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    Bo w Coolpixach tak już jest - to nie jest licznik zdjęć, tylko numer porządkowy w nazwie pliku. Jak teraz masz 2 tys zdjęć, to po włożeniu innej karty możeszmieć od razu 5 tys więcej... Taka śmiesznostka, też to przeżyłem.

  3. #13

    Domyślnie

    no właśnie, w Coolpixach nie ma przebiegu migawki, bo... nie ma migawki
    "Kiedy wszystkie sposoby zawiodą, należy przeczytać instrukcję obsługi" - Murphy

  4. #14

    Domyślnie

    Witam!
    A jak można poznać stan licznika migawki w D40?
    Mam go od niedawna, ale chciałbym to sobie sprawdzić...
    Pozdrawiam!

  5. #15

    Domyślnie

    Zainstaluj sobie program o nazwie: OPANDA
    Nikon D80, Nikon F50, Zenit, Nikkor AF-S 24-85 mm 3,5-4,5 G; Nikkor 28-80 mm 3,5-5,6 D; Nikkor 50 mm 1,8 D; Jupiter 135 mm 3,5; Nikon SB-24 Szukam kolejnego szkła

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •