Witam.
Do wczoraj wszystko było ok, dysk działał i przegrywałem zdjęcia bez problemu.
Teraz coś się z.....
Gdy włączam digimate wszystko jest ok.
Dopiero gdy włożę kartę CF pokazuje się obrazek z kartą i czerwonym krzyżykiem, a w kółku na dole pojawia się 02.
Partycje mam w FAT32 więc wszystko powinno być ok.
Może macie jakieś porady co może być przyczyną, a w ostateczności jakiś poradnik jak DOBRZE sformatować dysk, bo może robie coś nie tak (do tej pory robiłem to przy pomocy Partition Magic.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami