Szukaj
Zaglądałeś mu w paszczę, czy czasem któraś nóżka gniazda karty pamięci się nie zgięła?
Krzysztof Paszkiewicz
Zauważyłem że 2 nóżki (czy jak to się zwie) są wygięte.
Dziś sprawdziłem z kartą SD i okazało się, że z nią nie ma problemu.
Teraz pytanie: czy i jeśli tak, to gdzie można wymienić wejście kart CF?
Najłatwiej będzie wyprostować te nóżki. Tylko zrób to precyzyjnie. I po problemie.
Krzysztof Paszkiewicz
chyba już wiem czemu nie lubię kart CF - czy jakiekolwiek inne (SD itp) są tak łatwo psulne (czytniki) ?
######################D50 | T17-50 | 55-200VR | T90
SD się tak łatwo nie psują, bo one nie mają takich mikro otworków jak CF do których muszą wjechać bolce od czytnika.
no i właśnie do tego piję, że CF powinien odejść do lamusa a nie być kontynuowany w puszkach profi i semi.
Miejsca dużo zajmuje, łatwo coś zepsuć - do niczego !
W takim D3 zamiast 2 slotów CF mogli by dać 4 SD - to chyba nawet 14 bitowe nieskompresowane nefy by się zmieściły w odpowiedniej ilości
Ciekawe czemu jeszcze ten CF jest tak mocno wspierany - jest w czymś dużo lepszy od SD ?
######################D50 | T17-50 | 55-200VR | T90
Tak, naprawiłem
wziąłem ten mały śrubokręt który dają do każdego digimate i zacząłem nim prostować piny (pfiuuu, ale się przy tym spociłem).
I jak na razie działa!
wlasiukk - a próbowałeś kiedyś w mrozie -15 zmienić sd? ja próbowałem i od tego momentu wolę jednak cf.
http://www.obiektywni.pl/autorzy/aut...57-0-0-0-0.php
photoandmore pl - to oszuści.
Skontaktuj się z nami