Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Podłączony na USB do kompa powinien pokazywać 3 porty kart pamięci (dyski wymienne) i dysk twardy (digimate) - razem 4 urządzenia.
    nie wiem co jest grane.
    Przepraszam, zapomniałem dodać, że pokazuje się też dysk.
    Ogółem, wszystko jest dobrze, tylko nie chce czytać karty, a nie mam innej innego typu, żeby sprawdzić.

  2. #12

    Domyślnie

    Zaglądałeś mu w paszczę, czy czasem któraś nóżka gniazda karty pamięci się nie zgięła?
    Krzysztof Paszkiewicz

  3. #13

    Domyślnie

    Zauważyłem że 2 nóżki (czy jak to się zwie) są wygięte.
    Dziś sprawdziłem z kartą SD i okazało się, że z nią nie ma problemu.

    Teraz pytanie: czy i jeśli tak, to gdzie można wymienić wejście kart CF?

  4. #14

    Domyślnie

    Najłatwiej będzie wyprostować te nóżki. Tylko zrób to precyzyjnie. I po problemie.
    Krzysztof Paszkiewicz

  5. #15

    Domyślnie

    chyba już wiem czemu nie lubię kart CF - czy jakiekolwiek inne (SD itp) są tak łatwo psulne (czytniki) ?
    ######################
    D50 | T17-50 | 55-200VR | T90

  6. #16

    Domyślnie

    SD się tak łatwo nie psują, bo one nie mają takich mikro otworków jak CF do których muszą wjechać bolce od czytnika.

  7. #17

    Domyślnie

    Naprawiłeś?
    Krzysztof Paszkiewicz

  8. #18

    Domyślnie

    no i właśnie do tego piję, że CF powinien odejść do lamusa a nie być kontynuowany w puszkach profi i semi.
    Miejsca dużo zajmuje, łatwo coś zepsuć - do niczego !
    W takim D3 zamiast 2 slotów CF mogli by dać 4 SD - to chyba nawet 14 bitowe nieskompresowane nefy by się zmieściły w odpowiedniej ilości
    Ciekawe czemu jeszcze ten CF jest tak mocno wspierany - jest w czymś dużo lepszy od SD ?
    ######################
    D50 | T17-50 | 55-200VR | T90

  9. #19

    Domyślnie

    Tak, naprawiłem
    wziąłem ten mały śrubokręt który dają do każdego digimate i zacząłem nim prostować piny (pfiuuu, ale się przy tym spociłem).
    I jak na razie działa!

  10. #20

    Domyślnie

    wlasiukk - a próbowałeś kiedyś w mrozie -15 zmienić sd? ja próbowałem i od tego momentu wolę jednak cf.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •