Cytat Zamieszczone przez przemek1234 Zobacz posta
Witam..jestem nowy na forum i od razu mam maly problem z d80. Od niedawna zauważyłem,że dość często zdarza się,że kiedy chce zrobić zdjęcie a autofocusem,aparat ustawia ostrość,ale nie robi zdjęcia po dociśnięciu spustu migawki. Czasami zrobi je po dluższym go przytrzymaniu a czasami wcale. Co może być tego powodem? Czy to jakas usterka? dziękuję i pozdrawiam
robisz fotki na AF-S - jak ci nie wyostrzy (aparat nie potwierdzi złapania ostrości piknięciem albo wskaźnikiem w wizjerze) to ci zdjęcia nie strzeli. Instrukcja prawdę ci powie...