Mnie ostatnio także męczy temat Fuji S5 kontra D300 co prawda kupno planuję dopiero na wiosnę ale cały czas się zastanawiam czy ta poszerzona dynamika w fuji faktycznie jest tak ekstra, puszkę będę używał głównie do focenia pejzaży więc zdawałoby się że idealnie pasuje, pytanie jak będzie to wyglądało z D300 który ponoć ma mieć dynamikę na poziomie 5D a jest konstrukcją nowszą z kilkoma przydatnymi funkcjami, których nie ma fuji. Może jakiś łaskawca wrzuciłby jakieś fotki z Fuji robione z osławioną rozszerzoną dynamiką, najlepiej naświetlane na światła
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami