Szukaj
Niedzwiedz sie wkurzył na 5D, i zrobił Nikonowi matryce do D3Teraz robi dla Fuji
![]()
Tylko musi zdążyć przed zimą, zanim w sen zimowy zapadnie.![]()
Jacek
hehe - juz widze ten szyld na chatą Niedzwiedzia "dzwiedziu manufacture - matryce, mikroprocesory, nanotechnologie"![]()
http://www.kenrockwell.com/fuji/s5/dynamic-range.htm
zjedz do dzialu:
Overexposure and Blown-Out Images
i najedz myszka pierwszy przyklad z s5 drugi z d200 , co mozna zrobic uzywajac tylko opcji krzywe w PS
ty no dobry pomysl zaczne produkowac matrycebede je dlubal dlutelkiem w drewnie hehe
![]()
d700 d3 14-24 28 35 50 85 135
Jeśli chodzi o zalety fuji to ten wątek trochę podpowiada...
http://forums.dpreview.com/forums/re...ssage=24291058
Super, będzie na czym uzbierać do D3...puszka szybko zejdzie poniżej 5000 zł) No, chyba że jakość fotek z D3 nie sprosta cenie...
Marek
Zakon Fuji
Skontaktuj się z nami