Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37

Wątek: Zalety Fuji

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Niedzwiedz Zobacz posta
    fuji zrobie FF zobaczycie
    Ty zrobisz to FF dla Fuji? Rozumiem, że to taka Twoja prywatna oferta dla tego koncernu.
    Jacek

  2. #22
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Niedzwiedz sie wkurzył na 5D, i zrobił Nikonowi matryce do D3 Teraz robi dla Fuji

  3. #23

    Domyślnie

    Tylko musi zdążyć przed zimą, zanim w sen zimowy zapadnie.
    Jacek

  4. #24

    Domyślnie

    hehe - juz widze ten szyld na chatą Niedzwiedzia "dzwiedziu manufacture - matryce, mikroprocesory, nanotechnologie"

  5. #25

    Domyślnie

    Nad jaką chatą? To się nazywa gawra.
    Jacek

  6. #26

    Domyślnie

    http://www.kenrockwell.com/fuji/s5/dynamic-range.htm

    zjedz do dzialu:
    Overexposure and Blown-Out Images

    i najedz myszka pierwszy przyklad z s5 drugi z d200 , co mozna zrobic uzywajac tylko opcji krzywe w PS

  7. #27

    Domyślnie

    ty no dobry pomysl zaczne produkowac matryce bede je dlubal dlutelkiem w drewnie hehe
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  8. #28

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o zalety fuji to ten wątek trochę podpowiada...
    http://forums.dpreview.com/forums/re...ssage=24291058

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tad_Bie Zobacz posta
    Wg danych technicznych wygląda na to, że Nikon D300 będzie co najmniej dorównywał jakością obrazu EOSowi 5D, a wytrzymałością będzie na pewno nie niżej niż Fuji S5 Pro (czy D200), przy czym będzie kosztował mniej więcej tyle co Fuji S5 Pro. Tak więc, jeśli zamierzasz wydać na puszkę ok. 7 k, lepiej zaczekaj do jesieni na Nikona D300. Pozdrawiam.

    Tylko S5Pro można bez problemu w sklepach internetowych kupić już za 5400 zł. Spodziewać się należy dalszych obniżek. Myślę, że puszka szybko zejdzie poniżej 5000 zł.

  10. #30

    Domyślnie

    ...puszka szybko zejdzie poniżej 5000 zł
    Super, będzie na czym uzbierać do D3 ) No, chyba że jakość fotek z D3 nie sprosta cenie...
    Marek

    Zakon Fuji

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •