Czy któryś z forumowiczów mógłby mi wytłumaczyć i pokazać na czym polega zaleta matryc w Fuji (s3 s5...) oraz czy warto płacić aż tyle za tą matrycę (pomijając cel w którym będzie ona wykorzystywana, po prostu zastanawiam się czy nie lepiej kupić taniej aparat z "normalną" matrycą a lepszymi innymi parametrami...) bo powiem szczerze że chociaż staram się bardzo mocno to nie rozumiem dlaczego aż tak bardzo są one chwalone...
Sample mile widziane...
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami